Záruka odletu

O svoje peniaze neprídete, aj keď poletíte až na Nový Zéland!

Záruka odletu je doplnková služba k lístkom na autobusy a vlaky RegioJetu. Uvažujte o nej vo chvíli, keď cestujete žltými linkami na niektoré z európskych letísk. Zaručí vám vrátenie nákladov za prepadnutú letenku v prípade zmeškaného spoja. Priplatiť si iba 4 € za osobu sa vám oplatí. Veď prepradnutá letenka stojí oveľa viac.

Je to jednoduché

Službu si objednáte pohodlne online pri rezervácii lístka, stačí zakliknúť políčko checkboxu. Ak preferujete kúpu lístka na predajnom mieste, zahrňte ju do objednávky. Rozhodnúť sa pre ňu môžete až do 24 hodín pred odchodom autobusového či vlakového spoja. Nie je problém si ju doobjednať aj spätne k už zakúpenému lístku.

Keď to vyzerá na meškanie

Naším cieľom je dopraviť vás k odletu včas. Urobíme pre to maximum, vrátane zabezpečenia náhradnej dopravy. Ak aj napriek tomu váš let nestihnete, vrátime vám celú sumu za prepadnutú letenku vrátane letiskových poplatkov. Keď si letenku prerezervujete, dostanete preplatený rozdiel medzi pôvodnou a novou cenou letenky.

Budeme potrebovat vašu spoluprácu

Ihneď nás kontaktujte pri akýchkoľvek pochybách a s akoukoľvek otázkou. Ak sedíte v autobuse či vlaku, bude sa vám venovať stevard/ka. Vo chvíli, keď spoj RegioJetu neprišiel na miesto odchodu a vy sa nachádzate na zastávke, volajte číslo +421 220 502 020. Okamžite začneme situáciu riešiť. Veríme, že spolu to zvládneme.

Každý deň mieria autobusy a vlaky RegioJetu na európske letiská

Na všetky významné medzinárodné letiská vás privezieme pohodlne, bezpečne a s nadštandardným servisom.

Letisko Václava Havla Praha

Kúpiť lístok

Frankfurt Airport

Kúpiť lístok

Ferenc Liszt Budapešť

Kúpiť lístok

Franz Josef Strauß Mníchov

Kúpiť lístok

International Airport Viedeň

Kúpiť lístok

Köln Bonn Airport

Kúpiť lístok

*   Vašu odchodovú destináciu si prenastavte v políčku „Odchod z“.

Nezabudnite prosím

Službu Záruka odletu garantujeme len pri dodržaní minimálnej časovej rezervy. Pri zostavovaní časového harmonogramu vašej cesty myslite preto na dostatočne dlhý čas medzi príchodom spoja RegioJetu podľa cestovného poriadku a časom odletu lietadla *). V prípade, že nebude táto podmienka splnená, nie je možné Záruku uplatniť.

min. 2,5 hodiny

lety do krajín Schengenského priestoru

min. 3,5 hodiny

lety mimo Schengenského priestoru

*)  Čas príchodu spoja RegioJetu nájdete v cestovnom poriadku, čas odletu máte uvedený na letenke.

 

Na čo sa nás často pýtate

  • Aké dokumenty mám dodať ako potvrdenie, že mi lietadlo uletelo?

Od leteckej spoločnosti si prosím vyžiadajte potvrdenie o zmeškanom odlete. V písomnej forme musí byť uvedená pečiatka leteckej spoločnosti. V elektronickej podobe (e-mail) by mal byť podpis leteckej spoločnosti. Dokumenty doložte RegioJetu do 30 dní od zmeškaného odletu.

  • Vrátite mi peniaze za objednanú Záruku odletu, keď som lístok na spoj RegioJetu zrušil?

Táto doplnková služba je nestornovateľná, z tohto dôvodu sa poplatok za ňu cestujúcemu nevracia.

  • Kedy si nemôžem objednať službu?

V prípade, že cestujete do destinácie, ktorá nie je letiskom. V tomto prípade sa vám služba v predajnom systéme neponúkne.

  • Cestujem s prestupom, môžem si Záruku objednať na celú cestu?

Ak máte lístok s prestupom v akejkoľvek kombinácii vlaku a autobusu RegioJet, prípadne partnerského dopravcu, služba je dostupná a odporúčame ju. Vaša celá cesta musí byť na jednom lístku. Záruka sa vzťahuje len k lístku, na ktorý je zakúpená.

  • Na aké linky RegioJetu sa služba Záruka odletu vzťahuje?

Záruka odletu sa vzťahuje na všetky spoje prevádzkované dopravcami STUDENT AGENCY k.s., RegioJet a.s. a ďalšími partnerskými dopravcami (napríklad DeutscheBahn, SAD Prešov a podobne).

Na akúkoľvek otázku vám radi odpovieme

Napíšte nám e-mail alebo zavolajte na telefónne číslo +421 220 502 020. Na zákazníckom oddelení sme tu pre vás.