Skupiny cestujú s nami

Chcete sa vybrať na výlet, potrebujete prepraviť účastníkov konferencie alebo by ste si radi prenajali celý vagón na Vašu narodeninovú či firemnú párty? Sme pripravení Vám prenajať celý vagón na konferenciu či zasadanie počas cesty, prípadne na spoločenskú či tanečnú párty vo vlaku. Pre nás nie je problém takmer nič, radi Vám vyjdeme v ústrety a pripravíme servis na mieru pre Vás. Máme riešenie aj na lacné a bezpečné cestovanie pre školské výlety alebo skupiny seniorov. Pre skupiny nad 25 osôb je možné zastaviť vlak nielen v bežných zastávkach RegioJetu, ale aj na jednej z viac ako 90 zastávok (pozri nižšie) na trati Praha - Pardubice - Olomouc - Ostrava - Žilina - Košice, Bratislava - Žilina - Košice a Zvolen - Banská Bystrica - Praha. Zľavu pre skupiny nie je možné objednať pre regionálnu trať Bratislava - Komárno. Mimoriadnu zastávku je nutné objednať minimálne 3 dni pred plánovaným odchodom.

Firemné skupiny

Cestujete na konferenciu, usporadúvate firemný teambuilding alebo pripravujete firemný večierok? Nechajte auto doma. Vezmite si náš vlak a stmeľte svoj kolektív už počas cesty. Catering vrátane nápojov Vám radi zaistíme, alebo si ho môžete zaistiť sami. Naša práca je dopraviť Vás z bodu A do bodu B, čo budete robiť počas cesty je len na Vás, samozrejme, s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie ostatných cestujúcich v iných vozňoch. V každom vagóne je k dispozícii stevard/ka. V cene cestovného je neobmedzené množstvo kávy Illy (espresso, latte, cappucino) a ceny ostatného tovaru sú za veľmi priaznivý poplatok.

Školské skupiny

RegioJet si je vedomý nielen požiadaviek na najlepšiu cenu, ale predovšetkým na bezpečnosť pre Vaše deti. Chápeme, že za zverené deti nesiete ako sprievod zodpovednosť práve Vy, prípadne škola. Preto je RegioJet ideálna spoločnosť pre zaistenie Vašich bezpečných výletov.

 • najnižšia cena
 • stevardka v každom vozni
 • základné občerstvenie v cene
 • možnosť zastavenia v akejkoľvek zastávke na trati (od 25 osôb)
 • koncentrácia detí v jednom vozni

Uzavreté skupiny

Rovnako ako pre firmy a školské skupiny sme pripravení vytvoriť ponuku pre skupiny dospelých a seniorov. RegioJet Vám rovnako rád zaistí ubytovanie pre skupiny v štvorhviezdičkových hoteloch v Prahe za cenu už od 500 Kč za osobu a noc v dvojlôžkových izbách s raňajkami. Ceny sa odvíjajú od sezóny a aktuálnej ponuky.

Kreditový lístok pre firmy

Objednávajte si svoje cesty za biznisom jednoducho a výhodne a cestujte v tom najväčšom pohodlí!

Cestujete na služobné cesty? Zvezte sa s nami za tie najvýhodnejšie ceny a ušetrite na nákladoch za prepravu. Kreditový lístok vám vystavíme úplne zadarmo a má pre vás úžasné výhody.

Firemný Kreditový lístok vám prináša:

 • najnižšie ceny na vlaky a autobusy RegioJet
 • jeden lístok pre všetkých vašich zamestnancov na naše žlté linky
 • vaši zamestnanci môžu cestovať v rovnaký čas na rôznych spojoch
 • jednoduchá online rezervácia lístkov
 • navyše možnosť obmedziť telefónne čísla, ktoré spravujú rezervácie cez sms
 • voliteľný spôsob úhrady
 • platíte kartou, prevodom na účet alebo v hotovosti? Výber je len na vás

Pracujte počas cesty a nechajte sa hýčkať nadštandardným servisom v spojoch RegioJet. Pre chvíle odpočinku po náročnom dni je vám na palube k dispozícii zábavný portál s viac ako 60 filmami a hudbou, časopismi či so spravodajstvom.

Na palube vás čaká:

 • príjemný personál
 • teplé nápoje, denná tlač a časopisy zadarmo
 • občerstvenie za výhodné ceny
 • zábavný portál – filmy, hudba, knihy, časopisy, spravodajstvo

Ako na to?

Pri registrácii vyplňte údaje v sekcii Firemný Kreditový lístok podľa svojich preferencií.

 

Chcete obmedziť manipuláciu lístkov prostredníctvom sms? Zadajte telefónne čísla, ktoré budú môcť spravovať rezervácie.

Nezabudnite zaškrtnúť políčko so súhlasom s prepravnými podmienkami a spracovaním osobných údajov.

Ak máte záujem o zasielanie pohybu rezervácií, zadajte nám svoju mailovú adresu, na ktorú vám budeme posielať žiadané informácie.

Od vytvorenia Firemnej „Kreditovky“ vás delí už len jeden klik.

Ako na prihlásenie a rezervácie?

V rezervačnom systéme kliknite na Prihlásiť

V sekcii Kreditový lístok vyplňte číslo lístka a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii.

V pravej hornej časti nájdete menu, z ktorého môžete spravovať rezervácie, dobiť si kredit alebo upraviť nastavenie lístka.

Zoznam rezervácií 

Tu vidíte prehľad svojich rezervácií, kde ich môžete upravovať, rušiť, uhrádzať alebo si v prípade potreby vytlačiť daňový doklad.

 

 

 

 

Prenájom autobusov

Chcete si rezervovať autobus pre svoje výlety alebo na služobné cesty? Ponuku našich vozidiel a rezervačný formulár pre prenájom nájdete tu.

 

Spôsob úhrady

 • úhrada musí byť prevedená s platnosťou rezervácie (vždy v predstihu pred odjazdom), inak rezervácia miest vo vlaku automaticky zaniká
 • možnosť vystaviť faktúru (pre skupiny nad 80 osôb)
 • prevod alebo vklad na účet
 • platba v  hotovosti na našom predajnom mieste
 • platobná karta (možnosť úhrady na pobočke)

Cestu si, prosím, objednajte vopred, a to e-mailom na adrese prodej@regiojet.cz. Na základe objednávky Vám RegioJet ponúkne najvýhodnejšiu cenu a rezervuje dané miesta. Spätne Vám rezerváciu potvrdíme a oznámime čísla sedadiel, vozov a cestovný poriadok spojov.