Standard – cestovanie s komfortom za nízku cenu

Vo vlakoch RegioJet chceme našim klientom čo najviac spríjemniť cestu, preto dbáme na kvalitné občerstvenie za dostupnú cenu. Obľúbené sú obložené croissanty, no na svoje si prídu aj milovníci sushi. Ak máte práve chuť na niečo sladké, iste si vyberiete z ponuky dezertov alebo snack baru (okrem tarifu Low cost).

Záleží nám na vašej spokojnosti, preto sa o každé dva vozne stará jeden stevard/-ka, zaisťujúci palubné služby. Obsluha z vozíka v tarife Standard prebieha po odchode z Prahy; z Kysaku, Ostravy-Svinova a z Brna (v smere na Prahu); káva illy zadarmo a objednávka občerstvenia z nášho menu nasleduje 40 – 60 minút po servise z vozíka, príp. môže byť prispôsobená obsadenosti vozňa.

Ponúkame

Zadarmo pre vás

Pri nástupe

V priebehu jazdy*

  • talianska káva illy (espresso, latté macchiato, lungo, cappuccino)

Z vozíka*

  • 100% jablčný mušt
  • americká káva
  • čaj z čerstvej mäty

Na stanici

 Služby na palube

  • Zmena alebo storno lístka 15 min. pred odchodom zadarmo.
  • Asistencia pri nástupe do vlaku, na požiadanie vyhľadanie sedadla a pomoc pri uložení batožiny do určeného priestoru, poskytovanie informácií.
  • Obsluha na miesto – zadarmo denná tlač, časopisy a vybrané nápoje. Občerstvenie z palubného menu** (okrem tarify Low cost).
  • Pomoc cestujúcim s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie. Cestujúci s lístkom v tarife ZŤP môžu pre uľahčenie nástupu a výstupu využiť mobilnú plošinu.
  • Verejná sieť „Regiojet - zluty“ a Zábavný portál, na ktorom môžete sledovať filmy a spravodajstvo, počúvať hudbu, čítať knihy a hrať hry.

*1 stevard/ka môže mať na starosti viac vozňov.

Záleží nám na vašej spokojnosti, preto sa o každé dva vozne stará jeden stevard/-ka, zaistujúci palubné služby. Obsluha z vozíka v tarife Standard prebieha po odchode z Prahy; z Kysaku, Ostravy-Svinova a z Brna (v smere na Prahu); káva illy zadarmo a objednávka občerstvenia z nášho menu nasleduje 40 – 60 minút po servise z vozíka, príp. môže byt prispôsobená obsadenosti vozňa. V tarife Relax servis z vozíka nie je poskytovaný (čaj z čerstvej mäty k dispozícii na objednávku v priebehu jazdy). Cestujúci berie na vedomie, že prípadné poskytnutie inzerovaných nadštandardných služieb, je celkom v dispozícii dopravcu a cestujúcemu uzavretím prepravnej zmluvy nevzniká nárok na ich poskytnutie. 

**Nákup občerstvenia môžete uhradiť v hotovosti v českých korunách alebo eurách (na medzinárodných vlakových linkách).