Relax – pôžitok z cestovania v priestranných kožených sedadlách

Chráňte svoje zdravie spolu s nami – aktuálne antiCOVID opatrenia

 • Na palubách vlakových spojov RegioJet na území Slovenskej republiky platí povinnosť nosenia ochrany úst a nosa. Opatrenie je platné od 15. októbra 2020, podľa nariadenia Ministerstva zdravotníctva SR.
 • Na palubách vlakových spojov RegioJet na území Českej republiky platí povinnosť nosenia ochrany úst a nosa. Aj napriek tomuto nariadenému hygienickému opatreniu sa vám snažíme cestovanie čo najviac spríjemniť. Servis samozrejme naďalej poskytujeme. Pri konzumácii jedla a nápojov je možné rúško odložiť. Opatrenie je platné od 1. septembra 2020, podľa nariadenia Ministerstva zdravotníctva ČR.

Ponúkame

 • Veľkopriestorový vozeň s polohovateľnými koženými sedadlami
 • Možnosť samostatného sedadla
 • Veľké stolíky pre prácu aj zábavu
 • Zadarmo WIFI

Zadarmo pre vás

Pri nástupe*

V priebehu jazdy*

 • talianska káva illy (espresso, latté macchiato, cappuccino, lungo)
 • na požiadanie čaj z čerstvej mäty

Na stanici

Služby na palube

 • Zmena alebo storno lístka 15 min. pred odchodom zadarmo.
 • Asistencia pri nástupe do vlaku, na požiadanie vyhľadanie sedadla a pomoc pri uložení batožiny do určeného priestoru, poskytovanie informácií.
 • Obsluha na miesto – zadarmo denná tlač, časopisy a vybrané nápoje. Občerstvenie z palubného menu** (okrem tarify Low cost).
 • Pomoc cestujúcim s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie. Cestujúci s lístkom v tarife ZŤP môžu pre uľahčenie nástupu a výstupu využiť mobilnú plošinu.
 • Verejná sieť „Regiojet - zluty“ a Zábavný portál, na ktorom môžete sledovať filmy a spravodajstvo, počúvať hudbu, čítať knihy a hrať hry.

Vaše pohodlie a spokojnosť je našou prioritou, a preto sú naše moderné vozne vybavené priestrannými polohovateľnými kreslami. Ocenia ich tí, ktorí chcú cestovať komfortne a čas strávený vo vlaku chcú využiť aj na odpočinok.

O vašu spokojnosť na palube sa postarajú naše stevardky a stevardi, ktorí sú pripravení poskytnúť vám náležitý servis. Objednávky teplých nápojov, ktoré sú klientom ponúkané zadarmo, ako aj ďalšieho občerstvenia z palubného menu, prebiehajú niekoľkokrát za jazdu,a to ihneď po obslúžení našej najvyššej tarify Business.

Vo vlakoch RegioJet servírujeme len kvalitné občerstvenie za priaznivé ceny. Obľúbené sú croissanty, na svoje si však prídu aj milovníci sushi. Ak potrebujete zahnať hlad alebo máte chuť na niečo sladké, určite si vyberiete z ponuky dezertov a snack-baru.*

* V tarife Business a Relax sú cestujúci obsluhovaní prednostne. Časový interval servisu je prispôsobený obsadenosti vozňa. 1 stevard/ka môže mať na starosti viac vozňov.
Cestujúci berie na vedomie, že prípadné poskytnutie inzerovaných nadštandardných služieb, najmä teplých a studených nápojov, občerstvenia, pripojenia k Wi-Fi, pripojenia k zábavnému portálu, dennej tlače, asistencie stewarda/ky a ďalších marketingových bonusov, je úplne v kompetencii dopravcu a cestujúcemu uzavretím prepravnej zmluvy nevzniká nárok na ich poskytnutie. V prípade nedostatočného časového priestoru pre obsluhu alebo pri vzniku nepriaznivých okolností, nie je tento servis ponúkaný. Okrem linky R8 Brno-Bohumín nevzniká nárok na vyššie uvedené služby cestujúcim využívajúcim spoje integrovaného dopravného systému Moravskoslezského kraja ODIS podľa tarifu ODIS v spojoch kategórie RJ.
**Nákup občerstvenia môžete uhradiť v hotovosti v českých korunách alebo eurách (na medzinárodných vlakových linkách).