Cestovanie nočnými vlakmi

Využite efektívne čas, keď spíte

Cestovanie nočnými vlakmi vám prináša možnosť nastúpiť večer na spoj a ráno odpočinutý vystúpiť v cieľovej stanici. Vďaka tomu budete môcť ušetrenú energiu venovať napríklad naplánovanej turistike alebo obchodnému stretnutiu. Cestovaním v spacích vozňoch tak môžete ušetriť cenné hodiny, počas ktorých by ste počítali každú minútu "kedy už tam konečne budete."

Nová úroveň bezpečnosti vo vlaku

Tiež máte plnú hlavu desivých historiek z vlaku?

"Sprievodca prejde vlakom raz za 3 hodiny!" ... "Čo ak ťa niekto v kupé okradne?" ... "Nikto sa ťa nezastane!" ... Spať  v kupé s 5 cudzincami - nezbláznila si sa?"

U nás máte súkromie a istotu bezpečia.

Počas celej cesty je vo vlaku prítomná bezpečnostná služba a v každom vozni člen posádky, ktorý sa stará o vaše pohodlie, a počas nočného pokoja aj o vašu bezpečnosť. Posádka v noci nespí, je prítomná na chodbách a kedykoľvek sa tak na nich môžete obrátiť.

Dávate pri cestovaní prednosť súkromiu alebo nízkym nákladom?

Chcem súkromie v lôžkovom kupé!

Lôžkové kupé je luxusný spôsob cestovania. V kupé máte už prichystaný priestor na spanie, stačí si ľahnúť a prikryť sa až po uši perinou. Máte tu aj priestor na sedenie. Kupé je maximálne pre 3 osoby a môžete zvoliť buď samostatné kupé pre 1 - 3 osoby, kde máte istotu, že s vami nebude nikto cudzí, alebo si kúpiť 1 z týchto miest a nechať sa prekvapiť, kto bude vaším spolucestujúcim. 

 

Ide nás viac a radi sa zoznámime s novými ľuďmi!

V tom prípade zvoľte ležadlové kupé. V tomto kupé sú nachystané balíčky s obliečkami a miestečko na spanie si pripravíte sami.Sedačky v ležadlovom kupé (6 osôb) si pred nočným pokojom rozkladajú sami cestujúci. V prípade potreby im však ochotne pomôže náš personál. Prevlečenie si zaisťujú cestujúci sami z pripravených balíčkov.

 

Prohlédněte si průvodce servisem v spacích vozech a podívejte se na noční režim a servis v nočních spojích.

Tak na čo čakáte?

Na nočných spojoch je len štvrtina spacích vozňov, preto si nenechejte ujsť to svoje miestečko k odpočinku.

Rezervovať lístok na nočný vlak