Nadväzujúce služby

Taxi v Prahe

Potrebujete cestovať po Prahe pohodlne a bezpečne? Máme pre vás férovú taxi službu so špičkovými službami. Vyberte si luxusnú jazdu vo vozňoch AUDI A6 pod značkou TICK TACK alebo myslite na prírodu a zvezte sa ECO vozmi Škoda Octavia pod značkou GREEN-PRAGUE. Naše flotily sú vybavené pripojením k internetu, platobným terminálom a pasažierskym tabletom. Viac si prečítate na našich webových stránkach. Pre objednanie taxi po príchode do Prahy sa obráťte na náš palubný personál RegioJet alebo si stiahnite našu aplikáciu.

Parkovanie na vybraných vlakových staniciach ZADARMO

Pre cestujúcich, ktorí chcú pohodlne prísť k vlaku v Brne - Žideniciach, Ostrave-Svinove, Zábřehu Českej Třebovej autom a bezpečne ho zaparkovať do času svojho návratu, má RegioJet špeciálnu ponuku parkovania ZADARMO.  Príďte priamo až k vlaku autom, zaparkujte ho zadarmo na stanici a užite si pohodlie cesty vlakom RegioJet. Efektívne tak môžete kombinovať pohodlnú cestu priamo z vášho domova či pracoviska s cestou vlakom, ktorú môžete využiť na prácu, odpočinok alebo iné aktivity, bez toho, aby ste sa museli sústrediť na niekoľkohodinové únavné šoférovanie.  Viac informácií tu.

Skvelé zľavy pre vás k lístku RegioJet

Bavte sa s nami! K lístku RegioJet prinášame zvýhodnené vstupy na mnohé atrakcie, outdoorové aktivity, ubytovanie a iné zážitky. Získajte zľavy 10 - 50 % na lyžiarsku školu Premiere v Tatrách, požičovňu lyžiarskeho vybavenia, vstup do AquaCity Poprad, adrenalínovú zábavu v Hurricane Factory, taxi službu v Liptovskom Mikuláši alebo ubytovanie v Košiciach. Pravidlá pre objednávanie zvýhodnených služieb nájdete pri vybranej službe. Užívajte si nevšedné zážitky pri cestovaní po Slovensku!

 

Lístky DB do Nemecka a celej Európy

Ako autorizovaný predajca cestovných lístkov Nemeckých dráh (DB) Vám ponúkame výhodné vlakové lístky nielen z českých do nemeckých miest. U nás si môžete zakúpiť lístky na rýchle a pohodlné cestovanie po celej Európe. S lístkami DB môžete navštíviť mnoho európskych metropol, rovnako aj menej známe miesta a zviesť sa najmodernejšími nemeckými vlakmi ICE a vysokorýchlostnými spojmi ako sú TGV alebo Eurostar. Cestovné lístky DB predávajú všetky pobočky pobočky Student Agency na Slovensku. Môžete si ich objednať online aj tu.

Airport Express na letisko v Prahe

Odlietate z letiska Václava Havla v Prahe na služobnú alebo súkromnú cestu? Ušetrite na ceste do Prahy a za parkovanie! Využite naše vlaky RegioJet s náväzným autobusom Airport Express. Autobus Airport Express každú polhodinu pohodlne spojuje hlavnú stanicu v Prahe a letisko Václava Havla (Terminály 1, 2). Stanovisko autobusov Airport Express sa nachádza na ulici Wilsonova, priamo pred historickou Fantovou budovou. Výhodný lístok RegioJet + Letisko Praha si kúpite v rezervačnom systéme www.regiojet.sk, na predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY a u zmluvných predajcov. Ako cieľové miesto stačí vybrať Praha - Letisko Václava Havla. Pozor, jazdíme len v smere Praha hl.stanica → Letisko.

Preprava bicyklov vo vozňoch Low cost ZADARMO

Rezervujte si prepravu bicykla ako doplnkovú službu k vlakovému cestovnému lístku RegioJet.

Preprava bicyklov je povolená v spojoch, v ktorých sú radené vozne typu Low cost - bez servisu. Kapacita je obmedzená na 3 bicykle na jeden vozeň. Preprava je preto možná len do vyčerpania kapacity miest vo vozni a pri predchádzajúcej rezervácií. Bicykel je potrebné umiestniť na stojan, ktorý sa nachádza na začiatku, prípadne na konci vozňa - je treba sledovať radenie vozidla v rezervačnom systéme. Stojany na bicykle sú označené symbolom na dverách vozňa ako aj vo vozni. Všeobecné podmienky pre prepravu batožiny nájdete v Zmluvných prepravných podmienkach spoločnosti RegioJet a. s.

 SmartGuide_logo_140x110px

Aplikace SmartGuide

RegioJet a SmartGuide si pre vás pripravili možnosť precestovať obľúbené destinácie s osobným turistickým sprievodcom! Aplikáciu SmartGuide, ktorá premení každý telefón v audio sprievodcu, si u nás ľahko a zdarma stianete po dokončení rezervácie lístka, a to vrátane detailných máp s prednastavenými bodmi záujmu, audio informáciami a rozšírenou realitou. Táto prémiová ponuka funguje aj v offline režime, takže nemusíte používať vaše dáta. Nechajte sa aplikáciou SmartGuide previesť vybranými európskymi destináciami, do ktorých sa zveziete v pohodlí RegioJetu.
Stahujte na: Aplikace SmartGuide

 

Car4way_auto_web

Zdieľané autá CAR4WAY

Zdieľané autá CAR4WAY so samooblúžnym systémom 24/7, Vám umožnia pohodlne cestovať do Vašej cieľovej destinácie! Viac ako 1 000 áut v režime voľného carsharingu je možné si vyzdvihnúť a vrátiť kdekoľvek v rámci lokalit voľného carsharingu, ktoré teraz zahŕňajú celú Prahu a väčšiu časť Brna.

Využite spojenie RegioJetu a CAR4WAY, ušetrite na registrácii do carsharingu (namiesto pôvodných 1000Kč) iba za 1 Kč a 60 voľných minút v minutovom tarife Vám dáme k tomu. Viac informácií na www.car4way.cz/rj.