ASTRA – zabudované obrazovky so zábavným portálom priamo v sedadlách

Ponúkame

 • Polohovateľné sedadlá so zabudovanými LCD multimediálnymi obrazovkami
 • Veľkopriestorové vozne pre 80 osôb zaručujúce pokoj na prácu i zábavu
 • Moderný dizajn interiéru pôsobivo dopĺňa drevo, sklo a nerez
 • Zásuvka a USB pre každé sedadlo
 • Zadarmo WIFI

Zadarmo pre vas

Pri nástupe

Z vozíka*

 • 100% jablčný mušt
 • americká káva
 • čaj z čerstvej mäty

Na stanici

 Služby na palube

 • Zmena alebo storno lístka 15 min. pred odchodom zadarmo.
 • Asistencia pri nástupe do vlaku, na požiadanie vyhľadanie sedadla a pomoc pri uložení batožiny do určeného priestoru, poskytovanie informácií.
 • Obsluha na miesto – zadarmo denná tlač, časopisy a vybrané nápoje. Občerstvenie z palubného menu** (okrem tarify Low cost).
 • Pomoc cestujúcim s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie. Cestujúci s lístkom v tarife ZŤP môžu pre uľahčenie nástupu a výstupu využiť mobilnú plošinu.
 • Verejná sieť „Regiojet - zluty“ a Zábavný portál, na ktorom môžete sledovať filmy a spravodajstvo, počúvať hudbu, čítať knihy a hrať hry.

Aktuálne antiCOVID opatrenie: Chránite svoje zdravie spolu s nami
Na palubách vlakových a autobusových spojov RegioJet platí povinnosť nosenia ochrany úst a nosa. Aj napriek tomuto nariadenému hygienickému opatreniu sa vám snažíme cestovanie čo najviac spríjemniť. Servis samozrejme poskytujeme v plnom rozsahu. Pri konzumácii jedla a nápojov je možné rúško odložiť. Opatrenie je platné od 1. septembra 2020, podľa nariadenia Ministerstva zdravotníctva ČR.

Rozhodli ste sa cestovať moderným veľkopriestorovým vozňom ASTRA, ktorého polohovateľné sedadlá so zabudovanými multimediálnymi LCD obrazovkami poskytujú už v základnom a cenovo výhodnom tarife Standard vyšší komfort ako vozne prvej triedy u iných dopravcov.

Výhody vozňa ASTRA ocenia tí, ktorí chcú v pokoji pracovať alebo sa baviť sledovaním zábavného portálu. Pri rezervácii lístka si zvolíte miesto s monitorom alebo pri praktickom stolíku.

Palubný servis prebieha podobne ako v lietadlách z vozíka, čím je zaručená svižná obsluha bez zbytočného vyrušovania. Po ukončení servisu z vozíka si môžete z palubného menu objednať balené a rýchlo servírovateľné občerstvenie. Ak si chcete dopriať kompletnú ponuku a služby RegioJetu, vyskúšajte na svojej ďalšej ceste vozne Business, Relax alebo Standard.

* Pre zaistenie nerušenej jazdy prebieha obsluha vo vozni ASTRA, podobne ako v lietadlách, len z vozíka. Servíruje sa výhradne balené občerstvenie. 1 stevard/ka môže mať na starosti viac vozňov.
Cestujúci berie na vedomie, že prípadné poskytnutie inzerovaných nadštandardných služieb, najmä teplých a studených nápojov, občerstvenia, pripojenia k Wi-Fi, pripojenia k zábavnému portálu, dennej tlače, asistencie stewarda/ky a ďalších marketingových bonusov, je úplne v kompetencii dopravcu a cestujúcemu uzavretím prepravnej zmluvy nevzniká nárok na ich poskytnutie. V prípade nedostatočného časového priestoru pre obsluhu alebo pri vzniku nepriaznivých okolností, nie je tento servis ponúkaný. Okrem linky R8 Brno-Bohumín nevzniká nárok na vyššie uvedené služby cestujúcim využívajúcim spoje integrovaného dopravného systému Moravskoslezského kraja ODIS podľa tarifu ODIS v spojoch kategórie RJ.
**Nákup občerstvenia môžete uhradiť v hotovosti v českých korunách alebo eurách (na medzinárodných vlakových linkách).