Nadväzujúce služby

Taxi v Prahe

Potrebujete cestovať po Prahe pohodlne a bezpečne? Máme pre vás férovú taxi službu so špičkovými službami. Vyberte si luxusnú jazdu vo vozňoch AUDI A6 pod značkou TICK TACK alebo myslite na prírodu a zvezte sa ECO vozmi Škoda Octavia pod značkou GREEN-PRAGUE. Naše flotily sú vybavené pripojením k internetu, platobným terminálom a pasažierskym tabletom. Viac si prečítate na našich webových stránkach. Pre objednanie taxi po príchode do Prahy sa obráťte na náš palubný personál RegioJet alebo si stiahnite našu aplikáciu.

Parkovanie na vybraných vlakových staniciach ZADARMO

Pre cestujúcich, ktorí chcú pohodlne prísť k vlaku v Ostrave-Svinove, Zábřehu, Olomouci a Českej Třebovej autom a bezpečne ho zaparkovať do času svojho návratu, má RegioJet špeciálnu ponuku parkovania ZADARMO.  Príďte priamo až k vlaku autom, zaparkujte ho zadarmo na stanici a užite si pohodlie cesty vlakom RegioJet. Efektívne tak môžete kombinovať pohodlnú cestu priamo z vášho domova či pracoviska s cestou vlakom, ktorú môžete využiť na prácu, odpočinok alebo iné aktivity, bez toho, aby ste sa museli sústrediť na niekoľkohodinové únavné šoférovanie.  Viac informácií tu.

 

 

Skvelé zľavy pre vás k lístku RegioJet

Bavte sa s nami! K lístku RegioJet prinášame zvýhodnené vstupy na mnohé atrakcie, outdoorové aktivity, ubytovanie a iné zážitky. Získajte zľavy 10 - 50 % na lyžiarsku školu Premiere v Tatrách, požičovňu lyžiarskeho vybavenia, vstup do AquaCity Poprad, adrenalínovú zábavu v Hurricane Factory, taxi službu v Liptovskom Mikuláši alebo ubytovanie v Košiciach. Pravidlá pre objednávanie zvýhodnených služieb nájdete pri vybranej službe. Užívajte si nevšedné zážitky pri cestovaní po Slovensku!

Lístky na MHD v Prahe a Olomouci

Kúpte si lístky na MHD priamo od nášho palubného personálu. Lístky sú prenosné, dajú sa využiť v ľubovoľný deň a čas. Stevardky a stevardi vám predajú jednotlivé alebo časové lístky na Pražskú integrovanú dopravu a MHD. Pre tých, ktorí cestujú do Olomouca, máme ponuku nákupu lístkov na MHD aj priamo na palube našich vlakov IC RegioJet.

 

Lístky DB do Nemecka a celej Európy

Ako autorizovaný predajca cestovných lístkov Nemeckých dráh (DB) Vám ponúkame výhodné vlakové lístky nielen z českých do nemeckých miest. U nás si môžete zakúpiť lístky na rýchle a pohodlné cestovanie po celej Európe. S lístkami DB môžete navštíviť mnoho európskych metropol, rovnako aj menej známe miesta a zviesť sa najmodernejšími nemeckými vlakmi ICE a vysokorýchlostnými spojmi ako sú TGV alebo Eurostar. Cestovné lístky DB predávajú všetky pobočky pobočky Student Agency na Slovensku. Môžete si ich objednať online aj tu.

 

Airport Express na letisko v Prahe

Odlietate z letiska Václava Havla v Prahe na služobnú alebo súkromnú cestu? Ušetrite na ceste do Prahy a za parkovanie! Využite naše vlaky RegioJet s náväzným autobusom Airport Express. Autobus Airport Express každú polhodinu pohodlne spojuje hlavnú stanicu v Prahe a letisko Václava Havla (Terminály 1, 2). Stanovisko autobusov Airport Express sa nachádza na ulici Wilsonova, priamo pred historickou Fantovou budovou. Výhodný lístok RegioJet + Letisko Praha si kúpite v rezervačnom systéme www.regiojet.sk, na predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY a u zmluvných predajcov. Ako nástupné alebo cieľové miesto stačí vybrať Praha - Letisko Václava Havla.