TICK TACK GREEN-PRAGUE v Prahe

Potrebujete cestovať po Prahe pohodlne a bezpečne? Máme pre vás férovú taxi službu so špičkovými službami. Vyberte si luxusnú jazdu vo vozňoch AUDI A6 pod značkou TICK TACK alebo myslite na prírodu a zvezte sa ECO vozmi Škoda Octavia pod značkou GREEN-PRAGUE. Naše flotily sú vybavené pripojením k internetu, platobným terminálom a pasažierskym tabletom.

Pre objednanie taxi po príchode do Prahy si stiahnite našu aplikáciu.

Student taxi v Olomouci

Spoľahlivá taxislužba v Olomouci s komfortnými vozidlami. VÝHODNÁ FIXNÁ CENA PO MESTE: 85,00-Kč VÝHODNÁ CENA MIMO MESTO: 20,00-Kč

Objednajte si taxi vopred, volajte na:
+420 720 18 17 17, +420 608 220 230
E- mail: info@studenttaxi85.czViac informaci o taxislužbe:  www.studenttaxi85.cz

 

 

In Taxi v Ostrave

Profesionálni, skúsení a opatrní šoféri IN TAXI OSTRAVA vás čistými a pohodlnými vozidlami privezú do akéhokoľvek cieľa bezpečne a včas.

IN TAXI sa pýši širokou ponukou služieb za najnižšie ceny v Ostrave. Zvezte sa po Ostrave za pevnú cenu od 80 Kč! Pevné ceny po Ostrave nájdete v cenníku TU. Na destinácie neuvedené v cenníku platí zvýhodnená cena 20 Kč za kilometer. Prečítajte si pozitívne hodnotenie zákazníkov na facebookovej stránke In Taxi Ostrava, alebo sa presvedčte o ich širokej ponuke služieb na www.intaxiostrava.cz.

NiCa Taxi Nový Jičín

Skúsení vodiči NiCa Taxi Nový Jičín sú pripravení vás zaviesť kam potrebujete 24h denne. K dispozícii majú dva luxusné vozy. NiCa Taxi má najnížšie ceny v Novom Jičíne a v spolupráci s RegioJet si môžete užiť cestu ešte lacnejšie. Po Novom Jičíne už za fixnú cenu 40,- Kč a väčšiu vzdialenosť (3km +) už za 16.- Kč/km.

Viac informácií o taxi v Novom Jičíne

 

 

City Taxi Liptovský Mikuláš

Spoľahlivá taxislužba pre rýchly pohyb po meste.

VÝHODNÉ FIXNÉ CENY:
Liptovský Mikuláš → Jasná, lanovky 15 €
Liptovský Mikuláš → Pavčina Lehota, spodné parkovisko 7 €
VÝHODNÉ CENY PO MESTE: 0,8 € / km - bežná cena je 1 € / km. Podmienkou je, že najnižšia cena jazdy je 3 € (platí i v prípade, že absolvovaná trasa má napr. len 1 km).

Volajte na +421 907 876 757 a objednajte si taxi vopred.
Zníženú cenu s lístka s RegioJet je nutné oznámiť pred nástupom do taxi.
Zvýhodnenú cenu na taxi môžete získať po predložení lístka na vlak RegioJet spoločnosti City Taxi v Liptovskom Mikuláši. Spoločnosť City Taxi je nutné vopred informovať na tel. čísle +421 907 876 757 (nezáväzná rezervácia). Více informací na ww.citytaxilm.sk

Predložte šoférovi váš lístok na vlak RegioJet a využite zľavu.