Doprava k vlaku a autobusu

Pre cestujúcich, ktorí chcú pohodlne prísť k vlaku v Brne - Žideniciach, Ostrave-Svinove, Zábřehu a Českej Třebovej autom a bezpečne ho zaparkovať do času svojho návratu, má RegioJet špeciálnu ponuku parkovania ZADARMO.  Príďte priamo až k vlaku autom, zaparkujte ho zadarmo na stanici a užite si pohodlie cesty vlakom RegioJet. Efektívne tak môžete kombinovať pohodlnú cestu priamo z vášho domova či pracoviska s cestou vlakom, ktorú môžete využiť na prácu, odpočinok alebo iné aktivity, bez toho, aby ste sa museli sústrediť na niekoľkohodinové únavné šoférovanie.  Viac informácií tu.

Zdieľané autá CAR4WAY - Voľný carsharing v Prahe a Brne

Zdieľané autá CAR4WAY so samooblúžnym systémom 24/7, Vám umožnia pohodlne cestovať do vašej cieľovej destinácie!

Viac ako 1 000 áut v režime voľného carsharingu je možné si vyzdvihnúť a vrátiť kdekoľvek v rámci lokalit voľného carsharingu, ktoré teraz zahŕňajú celú Prahu a väčšiu časť Brna.
Využite spojenie RegioJetu a CAR4WAY, ušetrite na registrácii do carsharingu (namiesto pôvodných 1 000 Kč) iba za 1 Kč a 60 voľných minút v minutovom tarife Vám dáme k tomu.

Objednajte si ako doplnkovú službu (zaškrtnutím políčka pri rezervácii cestovného lístka).
Spolu s cestovným lístkom (v e-mailu k doplnkovým službám) obdržíte promokód, ktorý uplatníte pri pri online preregistrácii. Na vybranej pobočke RegioJetu overia vašu totožnosť a vydajú čipovú kartu, ktorá slúži k odomykaniu zdieľaných áut. Karta vám k využívaniu služieb CAR4WAY zostane už navždy.

Viac info na www.car4way.cz/rj

Zvýhodnená registrácia za 1 Kč platí pre občanov s pobytom na území ČR a občanov SR, pre cudzincov je cena po zľave 1 001 Kč.

Taxi služby, ktoré sú našimi zmluvnými partnermi

TICK TACK a Green Prague v Prahe

Potrebujete cestovať po Prahe pohodlne a bezpečne? Máme pre vás férové taxíky so špičkovými službami. Vyberte si jazdu all inclusive v autách Audi A6 pod značkou TICK TACK, alebo myslite na prírodu a zvezte sa ECO Vozmi Škoda Octavia G-TEC pod značkou GREEN-PRAGUE. Obe flotily sú vybavené pripojením na internet, platobným terminálom a pasažierskym tabletom.

 

Viac informácií o taxi v Prahe

Student taxi v Olomouci

Spoľahlivá taxislužba pre rýchly pohyb po meste. Taxi jazdí za výhodné fixné ceny na celom území Olomouca, pri pohybe mimo mesta sa účtuje za prejdený kilometer. Zníženú cenu s lístkom od Regiojet je nutné oznámiť pred nástupom do taxi. 

 

 

 

Viac informácií o taxi v Olomouci.

In Taxi v Ostrave

Profesionálni, skúsení a opatrní vodiči IN TAXI Ostrava vás čistými a pohodlnými vozmi privezú do akéhokoľvek cieľa bezpečne a včas. Cestou po meste je stanovená fixná cena podľa aktuálneho cenníka, (ten nájdete TU.) Ak vás cesta zavedie mimo brány Ostravy, zaplatíte podľa zmluvnej dohody zvýhodnenú cenu 20 Kč/km.

 

Viac informácií o taxi v Ostrave

NiCa Taxi Nový Jičín

Skúsení vodiči NiCa Taxi Nový Jičín sú pripravení vás zaviesť kam potrebujete 24h denne. K dispozícii majú dva luxusné vozy. NiCa Taxi má najnížšie ceny v Novom Jičíne a v spolupráci s RegioJet si môžete užiť cestu ešte lacnejšie. Po Novom Jičíne už za fixnú cenu 40,- Kč a väčšiu vzdialenosť (3km +) už za 16.- Kč/km.

Viac informácií o taxi v Novom Jičíne

City Taxi v Liptovském Mikuláši

Štartovacím bodom pre váš výlet do Nízkych Tatier sa môže okrem iného stať aj mesto Liptovský Mikuláš. Na spodnej stanici lanovky v stredisku Jasná vás odvezú taxíky City Taxi za 15 €, do Pavčinej lehoty za 7€. Po meste je stanovená cena za prejdený kilometer. Šoférovi stačí predložiť lístok na vlak RegioJet a môžete využiť zľavu.

Viac Informácií o taxi v Liptovskom Mikuláši

Prepravte svoj bicykel vo vlaku RegioJet úplne ZADARMO!

preprava kol vo vlakuRezervujte si prepravu bicykla ako doplnkovú službu k vlakovému cestovnému lístku RegioJet.

Preprava bicyklov je povolená v spojoch, v ktorých sú radené vozne typu Low cost - bez servisu. Kapacita je obmedzená na 3 bicykle na jeden vozeň. Preprava je preto možná len do vyčerpania kapacity miest vo vozni a pri predchádzajúcej rezervácií. Bicykel je potrebné umiestniť na stojan, ktorý sa nachádza na začiatku, prípadne na konci vozňa - je treba sledovať radenie vozidla v rezervačnom systéme. Stojany na bicykle sú označené symbolom na dverách vozňa ako aj vo vozni.

Všeobecné podmienky pre prepravu batožiny nájdete v Zmluvných prepravných podmienkach spoločnosti RegioJet a. s.