Doprava k vlaku a autobusu

Pre cestujúcich, ktorí chcú pohodlne prísť k vlaku v Brne - Žideniciach, Ostrave-Svinove, Zábřehu a Českej Třebovej autom a bezpečne ho zaparkovať do času svojho návratu, má RegioJet špeciálnu ponuku parkovania ZADARMO.  Príďte priamo až k vlaku autom, zaparkujte ho zadarmo na stanici a užite si pohodlie cesty vlakom RegioJet. Efektívne tak môžete kombinovať pohodlnú cestu priamo z vášho domova či pracoviska s cestou vlakom, ktorú môžete využiť na prácu, odpočinok alebo iné aktivity, bez toho, aby ste sa museli sústrediť na niekoľkohodinové únavné šoférovanie.  Viac informácií tu.

Komfort vďaka carsharingu!

Zdieľané autá CAR4WAY so samooblúžnym systémom 24/7, Vám umožnia pohodlne cestovať do Vašej cieľovej destinácie! Viac ako 600 áut v režime voľného carsharingu je možne si vyzdvihnúť a vrátiť kdekoľvek v rámci lokalit voľného carsharingu, ktoré teraz zahŕňajú celú Prahu a väčšiu časť Brna

Využite spojenie RegioJetu a CAR4WAY, ušetríte na registrácii do carsharingu (namiesto pôvodných 1000Kč) iba za 1Kč a 60 voľných minút v minútovom tarife Vám dáme k tomu. Podrobnosti o akcii nájdete tu: www.car4way.cz/RJ www.car4way.cz/RJ.

TICK TACK GREEN-PRAGUE v Prahe

Potrebujete cestovať po Prahe pohodlne a bezpečne? Máme pre vás férovú taxi službu so špičkovými službami. Vyberte si luxusnú jazdu vo vozňoch AUDI A6 pod značkou TICK TACK alebo myslite na prírodu a zvezte sa ECO vozmi Škoda Octavia pod značkou GREEN-PRAGUE. Naše flotily sú vybavené pripojením k internetu, platobným terminálom a pasažierskym tabletom. Viac si prečítate na našich webových stránkach. Pre objednanie taxi po príchode do Prahy sa obráťte na náš palubný personál RegioJet alebo si stiahnite našu aplikáciu.

Student taxi v Olomouci

Spoľahlivá taxislužba v Olomouci s komfortnými vozidlami. VÝHODNÁ FIXNÁ CENA PO MESTE: 85,00-Kč VÝHODNÁ CENA MIMO MESTO: 20,00-Kč

Objednajte si taxi vopred, volajte na:
+420 800 26 26 26, +420 720 18 17 17, +420 608 220 230
E- mail: info@studenttaxi85.czViac informaci o taxislužbe:  www.studenttaxi85.cz

 

In Taxi v Ostrave

Profesionálni, skúsení a opatrní šoféri IN TAXI OSTRAVA vás čistými a pohodlnými vozidlami privezú do akéhokoľvek cieľa bezpečne a včas.

IN TAXI sa pýši širokou ponukou služieb za najnižšie ceny v Ostrave. Zvezte sa po Ostrave za pevnú cenu od 80 Kč! Pevné ceny po Ostrave nájdete v cenníku TU. Na destinácie neuvedené v cenníku platí zvýhodnená cena 20 Kč za kilometer. Prečítajte si pozitívne hodnotenie zákazníkov na facebookovej stránke In Taxi Ostrava, alebo sa presvedčte o ich širokej ponuke služieb na www.intaxiostrava.cz.

City Taxi Liptovský Mikuláš

Spoľahlivá taxislužba pre rýchly pohyb po meste.

VÝHODNÉ FIXNÉ CENY:

Liptovský Mikuláš → Jasná, lanovky 15 €

Liptovský Mikuláš → Pavčina Lehota, spodné parkovisko 7 €

VÝHODNÉ CENY PO MESTE:

VÝHODNÉ CENY 0,8 € / km - bežná cena je 1 € / km. Podmienkou je, že najnižšia cena jazdy je 3 € (platí i v prípade, že absolvovaná trasa má napr. len 1 km).

ww.citytaxilm.sk

Volajte na +421 907 876 757 a objednajte si taxi vopred.
Zníženú cenu s lístka s RegioJet je nutné oznámiť pred nástupom do taxi.

Zvýhodnenú cenu na taxi môžete získať po predložení lístka na vlak RegioJet spoločnosti City Taxi v Liptovskom Mikuláši. Spoločnosť City Taxi je nutné vopred informovať na tel. čísle +421 907 876 757 (nezáväzná rezervácia).

Predložte šoférovi váš lístok na vlak RegioJet a využite zľavu.

Odlietate z letiska Václava Havla v Prahe na služobnú alebo súkromnú cestu? Ušetrite na ceste do Prahy a za parkovanie! Využite naše vlaky RegioJet s náväzným autobusom Airport Express. Autobus Airport Express každú polhodinu pohodlne spojuje hlavnú stanicu v Prahe a letisko Václava Havla (Terminály 1, 2). Stanovisko autobusov Airport Express sa nachádza na ulici Wilsonova, priamo pred historickou Fantovou budovou. Výhodný lístok RegioJet + Letisko Praha si kúpite v rezervačnom systéme www.regiojet.sk, na predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY a u zmluvných predajcov. Ako nástupné alebo cieľové miesto stačí vybrať Praha - Letisko Václava Havla.

Zvezte sa žltým vlakom RegioJet z Prahy, Pardubíc, Brna či Břeclavi na medzinárodné letisko Schwechat s prestupom s prestupom na žltý autobus RegioJet na zastávke Viedeň Hauptbahnhof!

novým vlakovým spojom do Viedne vám teraz ponúkame možnost využiť transfer v osemmiestnom minibuse zo stanice Viedeň – Hauptbahnhof na medzinárodné letisko Schwechat vo Viedni a späť.

Transfery naväzujú  na vlakové spoje 1031, 1033, 1035, 1037 v smere Viedeň a spoje 1030, 1032, 1034, 1036 v smere Praha. Autobusy RegioJet zastavují na zastávce č. B1 na Wien Hauptbahnhof. Na letišti zastavujeme na zastávce č. 2.

Výhodný lístok RegioJet + Letisko Schwechat kúpite online v rezervačnom systéme na www.regiojet.sk, na predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY a u zmluvných predajcov. Ako nástupné alebo cieľové miesto stačí vybrať Viedeň - letisko Schwechat.

Platí len pre cestovné doklady zakúpené v predpredaji. Predaj cestovných dokladov u šoféra minibusu nie je možný. Samostatný lístok na spojenie Wien Simmering – Wien Schwechat nie je možný.

Vážení zákazníci, od 6.9. je služba transferový minibus Simmering-Schwechat (v oboch smeroch) dočasne obmedzená. V prípade, že máte na toto spojenie zakúpený lístok, prosím postupujte podľa pokynov, ktoré ste dostali v SMS správe, či zavolajte na nonstop infolinku +420 222 222 221. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Kúpte si lístky na MHD priamo od nášho palubného personálu. Lístky sú prenosné, dajú sa využiť v ľubovoľný deň a čas. Stevardky a stevardi vám predajú jednotlivé alebo časové lístky na Pražskú integrovanú dopravu a MHD. Pre tých, ktorí cestujú do Olomouca, máme ponuku nákupu lístkov na MHD aj priamo na palube našich vlakov IC RegioJet.

Prepravte svoje kolo vo vlaku RegioJet úplne ZADARMO!

Rezervujte si prepravu bicykla ako doplnkovú službu k vlakovému cestovnému lístku RegioJet.

Preprava bicyklov je povolená v spojoch, v ktorých sú radené vozne typu Low cost - bez servisu. Kapacita je obmedzená na 3 bicykle na jeden vozeň. Preprava je preto možná len do vyčerpania kapacity miest vo vozni a pri predchádzajúcej rezervácií. Bicykel je potrebné umiestniť na stojan, ktorý sa nachádza na začiatku, prípadne na konci vozňa - je treba sledovať radenie vozidla v rezervačnom systéme. Stojany na bicykle sú označené symbolom na dverách vozňa ako aj vo vozni.

Všeobecné podmienky pre prepravu batožiny nájdete v Zmluvných prepravných podmienkach spoločnosti RegioJet a. s.