Doprava k vlaku a autobusu

Pre cestujúcich, ktorí chcú pohodlne prísť k vlaku v Brne - Žideniciach, Ostrave-Svinove, Zábřehu a Českej Třebovej autom a bezpečne ho zaparkovať do času svojho návratu, má RegioJet špeciálnu ponuku parkovania ZADARMO.  Príďte priamo až k vlaku autom, zaparkujte ho zadarmo na stanici a užite si pohodlie cesty vlakom RegioJet. Efektívne tak môžete kombinovať pohodlnú cestu priamo z vášho domova či pracoviska s cestou vlakom, ktorú môžete využiť na prácu, odpočinok alebo iné aktivity, bez toho, aby ste sa museli sústrediť na niekoľkohodinové únavné šoférovanie.  Viac informácií tu.

Zdieľané autá CAR4WAY - Voľný carsharing v Prahe a Brne

Zdieľané autá CAR4WAY so samooblúžnym systémom 24/7, Vám umožnia pohodlne cestovať do vašej cieľovej destinácie!

Viac ako 1 000 áut v režime voľného carsharingu je možné si vyzdvihnúť a vrátiť kdekoľvek v rámci lokalit voľného carsharingu, ktoré teraz zahŕňajú celú Prahu a väčšiu časť Brna.
Využite spojenie RegioJetu a CAR4WAY, ušetrite na registrácii do carsharingu (namiesto pôvodných 1 000 Kč) iba za 1 Kč a 60 voľných minút v minutovom tarife Vám dáme k tomu.

Objednajte si ako doplnkovú službu (zaškrtnutím políčka pri rezervácii cestovného lístka).
Spolu s cestovným lístkom (v e-mailu k doplnkovým službám) obdržíte promokód, ktorý uplatníte pri pri online preregistrácii. Na vybranej pobočke RegioJetu overia vašu totožnosť a vydajú čipovú kartu, ktorá slúži k odomykaniu zdieľaných áut. Karta vám k využívaniu služieb CAR4WAY zostane už navždy.

Viac info na www.car4way.cz/rj

Zvýhodnená registrácia za 1 Kč platí pre občanov s pobytom na území ČR a občanov SR, pre cudzincov je cena po zľave 1 001 Kč.

Taxi služby, ktoré sú našimi zmluvnými partnermi

TICK TACK a Green Prague v Prahe

Potrebujete cestovať po Prahe pohodlne a bezpečne? Máme pre vás férové taxíky so špičkovými službami. Vyberte si jazdu all inclusive v autách Audi A6 pod značkou TICK TACK, alebo myslite na prírodu a zvezte sa ECO Vozmi Škoda Octavia G-TEC pod značkou GREEN-PRAGUE. Obe flotily sú vybavené pripojením na internet, platobným terminálom a pasažierskym tabletom.

 

Viac informácií o taxi v Prahe

Student taxi v Olomouci

Spoľahlivá taxislužba pre rýchly pohyb po meste. Taxi jazdí za výhodné fixné ceny na celom území Olomouca, pri pohybe mimo mesta sa účtuje za prejdený kilometer. Zníženú cenu s lístkom od Regiojet je nutné oznámiť pred nástupom do taxi. 

 

 

 

Viac informácií o taxi v Olomouci.

In Taxi v Ostrave

Profesionálni, skúsení a opatrní vodiči IN TAXI Ostrava vás čistými a pohodlnými vozmi privezú do akéhokoľvek cieľa bezpečne a včas. Cestou po meste je stanovená fixná cena podľa aktuálneho cenníka, (ten nájdete TU.) Ak vás cesta zavedie mimo brány Ostravy, zaplatíte podľa zmluvnej dohody zvýhodnenú cenu 20 Kč/km.

 

Viac informácií o taxi v Ostrave

NiCa Taxi Nový Jičín

Skúsení vodiči NiCa Taxi Nový Jičín sú pripravení vás zaviesť kam potrebujete 24h denne. K dispozícii majú dva luxusné vozy. NiCa Taxi má najnížšie ceny v Novom Jičíne a v spolupráci s RegioJet si môžete užiť cestu ešte lacnejšie. Po Novom Jičíne už za fixnú cenu 40,- Kč a väčšiu vzdialenosť (3km +) už za 16.- Kč/km.

Viac informácií o taxi v Novom Jičíne

City Taxi v Liptovském Mikuláši

Štartovacím bodom pre váš výlet do Nízkych Tatier sa môže okrem iného stať aj mesto Liptovský Mikuláš. Na spodnej stanici lanovky v stredisku Jasná vás odvezú taxíky City Taxi za 15 €, do Pavčinej lehoty za 7€. Po meste je stanovená cena za prejdený kilometer. Šoférovi stačí predložiť lístok na vlak RegioJet a môžete využiť zľavu.

Viac Informácií o taxi v Liptovskom Mikuláši

Prepravte svoj bicykel vo vlaku RegioJet

preprava kol vo vlaku

PREPRAVA BICYKLOV V SPOJOCH KATEGÓRIE R (RÝCHLIKOVÁ LINKA R8)

Preprava bicyklov je možná len po predchádzajúcej rezervácii a do vyčerpania kapacity miest vo vlaku. Bicykel je potrebné umiestniť na stojan alebo do vyhradeného oddielu, ktorý je na začiatku, prípadne na konci vozňa, preto je potrebné sledovať radenie vlaku v rezervačnom systéme. Stojany na bicykle a oddiely vyhradené pre ich prepravu sú označené ikonou „bicykel“. Preprava bicyklov je možná iba vo vozňoch tarifnej triedy Low cost (2. tř.). Preprava bicykla je spoplatnená. Poplatok je 30 Kč. Všeobecné podmienky pre prepravu batožiny nájdete v Zmluvných prepravných podmienkach spoločnosti RegioJet a. s.
Rezervujte si prepravu bicykla ako doplnkovú službu k svojmu vlakovému lístku RegioJet.

PREPRAVA BICYKLOV V SPOJOCH KATEGÓRIE RJ

V spojoch kategórie RJ nie je možné prevážať bicykle alebo kolobežky.
Prepraviť možno len malé kolobežky v prípade, že ich možno uskladniť v úložnom priestore nad hlavami alebo pod sedadlom.