Prenájom autobusov

6 DÔVODOV PRE REGIOJET

 

SME VYBAVENÍ

Wi-Fi. Zásuvky 230 V a klimatizácia. Toaleta.

 

SME DOTYKOVÍ

Obrazovky na sedadlách. Viac než 50 filmov. Super hry. Hudba všetkých štýlov.

 

SME PROFESIONÁLI

Skúsení šoféri. Milé stevardky.

 

SME BEZPEČNÍ

Bezpečnostné pásy pre každého cestujúceho. Najmodernejšie bezpečnostné systémy.

 

SME CENOVO PRIAZNIVÍ

Príjemne vás prekvapíme cenou na mieru.

 

SME TU PRE VÁS

Nonstop prevádzka. 24 hodín denne. 7 dní v týždni.

bus

Fun&Relax

Kapacita 59 miest

    

3 828

ÚSPEŠNÝCH FIREMNÝCH AKCIÍ

2 568

ÚŽASNÝCH CIEST NA DOVOLENKU

956

SKVELÝCH DIVADELNÝCH ZÁŽITKOV

1 280

SUPER ŠKOLSKÝCH VÝLETOV

ŽLTÝ LUXUS PRISTANE KAŽDÉMU VÁŠMU ZÁŽITKU

Páčia sa vám žlté autobusy RegioJet, ktoré poznáte zo slovenských i európskych ciest? Skúsili ste, aké príjemné cestovanie ponúkajú? Poznáte servis a nadštandardné služby na ich palubách?

To všetko môžete mať pri vašich akciách. Ponúkame vám prenájom luxusných autobusov RegioJet na firemné akcie, zahraničné zájazdy, cesty za športom či kultúrou, školské výlety a ďalšie príležitosti.

Autobusy prenajímame s profesionálnym palubným personálom. Skúsení a spoľahliví šoféri vás bezpečne dovezú nielen do cieľa a späť, navyše budú aj počas celej cesty vašimi príjemnými spoločníkmi. Milá a ochotná stevardka sa postará o pohodlie a nadštandardný servis v priebehu cesty.

KONTAKTUJTE NÁS

Potrebujete sa poradiť o nadštandardných službách? Zistiť viac informácií o vybavení autobusov? Vypracovať kalkuláciu na mieru?
Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu prenajom@regiojet.sk alebo telefonicky. Obratom sa s vami spojí naše špecialistka prenájmov autobusov.

Ivona Janíčková je špecialistkou prenájmov autobusov. Môžte sa spoľahnúť, že dopravu na vašu akciu pripraví na 100 % podľa vašich požiadavkov. Hovorí česky a tiež plynule anglicky a španielsky.
Ivonu kontaktujte na telefónnom čísle +420 539 000 323.

 

KOHO SME UŽ ODVIEZLI

 • Ing. Monika Balcerová | Office Manager

  Ďakujem, minulý týždeň prebehlo všetko veľmi hladko, pán šofér bol moc fajn, spoľahlivo nás doviezol a našiel všetky určené ciele.

  Ing. Tomáš Pavelka | referent

  Musím Vám tlmočiť doslova nadšené reakcie našich paní učiteliek na dopravu a pána šoféra. Boli skutočne unesené jeho ústretovosťou a ochotou. Ako perličku pridám vyjadrenie žiakov, že „príroda ušla, ale lepšie bolo celý deň jazdiť a pozerať rozprávky“. Panie učiteľky nepamätujú také tiché a vzorné deti.

  Ladislava Hadravová | koordinátorka projektu

  Rada by som veľmi poďakovala pánom šoférom za skvelú jazdu, za príjemné vystupovanie a úžasnú atmosféru, ktorú nám na ceste vytvorili. Obaja sú profesionáli a patrí im veľký obdiv za to, ako dobre poznali trasu a na všetky miesta nás doviezli v poriadku a bez zbytočného tápania. Ich skvelý prístup veľmi pozdvihol celú akciu a atmosféru pri cestovaní.

 • Jana Krupicová | Senior manager

  Veľmi Vám ďakujem. Všetko bolo viac než v poriadku a prebehlo nad naše očakávania. Páni šoféri boli úplne úžasní a vo všetkom nám vyšli v ústrety. Takích milích ľudí som už dlho nestretla. V budúcnosti sa na Vás určite zase obrátim.

  Kateřina Tichá | Marketing Manager

  Aj keď sme v minulosti vždy jazdili autami, využili sme prenájom autobusu na firemnú akciu do Budapešti a bolo to najlepšie rozhodnutie. Šoféri nám vychádzali v ústrety, mali sme teambuilding už po ceste, nikto sa nemusel obmedzovať kvôli riadeniu a ešte sme stihli super filmy.

  Eva Frančeová | predsedkyňa spolku

  Veľmi ďakujeme za Vaše profesionálne služby pre našu realizáciu výletu Stekník – Žatec – Krásný Dvůr. Váš šofér a stevardka svojím vystupovaním a prístupom k osobám s hendikepom potvrdili profesionalitu, s ktorou svoju prácu vykonávajú. Pri ďalšom výlete sa opäť obrátime na Vás. Veľmi ďakujem aj ako organizátor akcie a zároveň ďakujem za účastníkov zájazdu, ktorí boli tiež veľmi spokojní.