Archív časopisu Žltý 2017

Každý mesiac vám prinášame zaujímavé články z ciest po celom svete. Nechýbajú ani kultúrne a geografické zaujímavosti o nových produktoch skupiny STUDENT AGENCY, súťaže a rozhovory so zaujímavými osobnosťami. Náš časopis Žltý nájdete v každom autobuse a vlaku RegioJet a aj v pobočkách STUDENT AGENCY, kde je k dispozícii zadarmo.

Marec 2017

Marcové číslo časopisu ŽLUTÝ je ladené DO ZELENA. Zavedie vás s batohom na chrbte do švédskej divočiny i do Nórska, na Islande budeme prechádzať medzi skalami na slackline a Tomáš Vilček sa na ceste okolo sveta zastaví v národnom parku na Pobreží Slonoviny. Ponoríme sa do zelených vôd v Modrej a Martina Pavelková nám v rozhovore predstaví organizáciu Sázíme stromy. Tešte sa na jarné čítanie už od 1. marca v našich vlakoch a autobusoch.

Február 2017

Februárové číslo nášho časopisu bude HORE NOHAMI! V cestovateľských reportážach navštívime Nový Zéland i Austráliu. Možno postavené na hlavu sa nám môže zdať podnikanie dvoch mladých mužov, s ktorými prinášame rozhovor. Nechajte sa prekvapiť článkom Petra Horkého "Krásny svet naopak". A môžete sa opäť tešiť aj na súťaž o vstupenky. Tešte sa na Žltého v našich busoch a vlakoch od 1. 2. 2017.

Január 2017

V novom roku sme pre čitateľov pripravili v obľúbenom časopise malé zmeny. Články budú zamerané viac na cestovanie a témy jednotlivých mesiacov budú určené podľa svetadielov alebo oblastí. Januárové číslo má teda tému AMERICKÝ SEN. Cestovateľ Tomáš Vilček sa zamýšľa nad utečencami, ktorí idú za svojím "americkým snom", reportáž z USA prináša Zápisník zahraničných spravodajcov, vydáme sa aj na pracovný pobyt do USA. Na vlastnej koži vyskúšame plavbu k Niagarským vodopádom a Adrenalín prežijeme na bicykli v americkej divočine. Tešte sa na Žltého v našich busoch a vlakoch od 1. 1. 2017.