Archív časopisu Žltko 2016

Časopis pre deti začala vydávať skupina STUDENT AGENCY symbolicky na Deň detí, teda 1. 6. 2016. Maskotom časopisu sa stal žirafí chlapec, ktorý sa narodil bez typických hnedých škvŕn, a preto dostal meno Žltko. Časopis obsahuje maľovanky, krížovky, rébusy, spoločenskú hru, ale aj zaujímavosti o dopravných prostriedkoch, pozvánky do kultúrnych inštitúcií so súťažami a aj rozprávku o žirafíkovi Žltkovi a jeho priateľoch.

December 2016

Do tretice všetko dobré! Tretie číslo Žltka je tu a opäť ťa vtiahne do sveta zábavy a súťaží. Tentoraz ti predstavíme naše vagóny a jednotlivé kupé, naučíš sa niečo o tučniakoch a nebude chýbať ani tip na výlet a rozprávka o tučniakovi, ktorý má túlavé topánky. A čaká ťa aj prekvapenie.

september–august 2016

S novým školským rokom prichádza aj nové Žltko! Je plné vyfarbovačiek, tvorivých úloh a súťaží o skvelé ceny. Prečítaš si o našich najmodernejších žltých autobusoch, o živote zebier alebo napríklad rozprávku o Žltkovej kamoške. A pre šikovné ručičky je nachystané zebrie origami.

jún–august 2016

Žltko je tu! V prvom čísle sa dočítaš napríklad to, prečo sa vlastne žirafí chlapec volá Žltko, dozvieš sa zaujímavosti o lokomotívach, ktoré jazdia v RegioJete a môžeš vylúštiť niekoľko zábavných hier. Nechýba ani maľovanka a pexeso so žirafíkom Žltkom a jeho kamarátmi.