Sorea

SOREA je najväčšia sieť na Slovensku. Súčasťou sú ako kongresové hotely, tak hotely vhodné pre rodinnú dovolenku v Nízkych či Vysokých Tatrách. Hotely se nachádzajú v Bratislave, v kúpeľnom meste Piešťany, Liptovskom Jáne, Demänovskej Doline, pri Štrbskom Plese, v Starom Smokovci, v Tatranskej Lominici. Dva hotely se nachádzajú tiež v tichom a zelenom prostredí Tatranských Matliarov a Ľubovnianských kúpeľoch.

ZĽAVA 10 % NA POBYTOVÉ UBYTOVANIE - pre pobyt dlhší než dve noci, s polpenziou

ZĽAVA 10 % NA PULTOVÉ UBYTOVANIE - pre pobyt na jednu noc

Zľavy sa nevzťahujú na vernostnú kartu SOREA, senior pobyty a dalšie akciové, resp. zľavnené pobyty.

www.sorea.sk

Tel.: +421 2 554 223 32, e-mail: obchod@sorea.sk

Nárok na zľavu oznámte už pri rezervácii a na recepcii predložte vytlačený cestovný lístok RegioJet.

Zvýhodnené ubytovánie v hoteloch SOREA je možné získať k cestovnému lístku na vlak RegioJet. Lístok môže byť zakúpený z akéjkoľvek zástavky na trase vlaku RegioJet do cieľovej zástavky, kde se nacháza Vami vybraný hotel (tj. Bratislava, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Štrba alebo Poprad).

POSTUP PRE REZERVÁCIU

  • objednejte si vlakový cestovný lístok RegioJet online v našom rezervačnom systéme alebo na pobočke RegioJet či Student Agency
  • rezervujte si izbu v hoteli Sorea vopred a ohláste zľavu spolu s cestovným lístkom RegioJet. Zľava na ubytovanie bude uznána iba ak ju ohlásite pri rezervácii.
  • na recepcii odovzdajte váš vytlačený elektronický cestovný lístok RegioJet (lístok je nutné mať vytlačený - platí aj pre rezerváciu cez mobilnú aplikáciu, M-stránky alebo Kreditový lístok)

 AKO SA DO HOTELA DOSTANETE

  • vlak RegioJet vás privezie na železničnú stanicu vo vybranom meste
  • informácie, ako sa dostať do vybraného hotela, zistíte na www.sorea.sk