Žltým vlakom RegioJet na medzinárodné letisko Schwechat vo Viedni

Zvezte sa žltým vlakom RegioJet z Prahy, Pardubíc, Brna či Břeclavi na medzinárodné letisko Schwechat s prestupom na Simmeringu!

novým vlakovým spojom do Viedne vám teraz ponúkame možnost využiť transfer v osemmiestnom minibuse zo staniceWien – Simmering na medzinárodné letisko Schwechat vo Viedni a späť.

Transfery naväzujú  na vlakové spoje 1031, 1033, 1035 v smere Viedeň a spoje 1030, 1032, 1034 v smere Praha. Náväzný minibus zastavuje priamo pred vchodom do stanice Wien – Simmering. Na letisku zastavujeme na termináli pre charterové autobusy. Náväzný minibus je vždy výrazne označený označením REGIOJET.

Výhodný lístok RegioJet + Letisko Schwechat kúpite online v rezervačnom systéme na www.regiojet.sk, na predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY a u zmluvných predajcov. Ako nástupné alebo cieľové miesto stačí vybrať Viedeň - letisko Schwechat.

Platí pre odjazdy od utorka 12. 12. 2017.

Platí len pre cestovné doklady zakúpené v predpredaji. Predaj cestovných dokladov u šoféra minibusu nie je možný. Samostatný lístok na spojenie Wien Simmering – Wien Schwechat nie je možný.

Zastávka pred vlakovou stanicou Simmering:
Zastávka na letisku Schwechat:

Nevyhovujú vám časy našich vlakov? Na letisko sa dostanete z Brna, Prahy alebo Bratislavy i našimi autobusmi REGIOJET – cestovný poriadok: pozrite sa na cestovný poriadok linky Praha - Znojmo - Brno - Viedeň alebo cestovný poriadok linky Bratislava - Viedeň.