Vezmi batoh a spoznaj s nami Olomouc

Rozprávkový hrad Bouzov

Poznajte krásny Bouzov – stredoveký hrad obklopený lesmi a spravte zo svojich dcér a synov malé princezné či princov.

Tento hrad bol kvôli svojej kúzelnej atmosfére dejiskom natáčania niekoľkých rozprávok. K tým najznámejším patrí O princezne Jasnenke a lietajúcom ševcovi či Fantagiro.

Náš žltý vlak vás privezie do Olomouca o 9:35, alebo 13:35. Do obce Bouzov sa dostanete autobusom s prestupom v Mohelnici, či Litoveli. Viac informácií najdete na www.idos.cz.

ZOO Olomouc

Máte radi zvieratká? Navštívte s nami ZOO Olomouc, kde uvidíte rozmanité druhy exotických plazov, vtákov, či cicavcov.

Náš vlak vás privezie do Olomouca o 9:35, alebo 13:35. Následne budete pokračovať autobusom MHD zo zástavky Olomouc, Hlavní nádraží do zástavky Svatý Kopeček, ZOO. Bližšie info nájdete na http://jizdnirady.idnes.cz/olomouc/spojeni/.

Na Svatom Kopečku stojí za návštevu i baroková Bazilika Navštívení Panny Marie, ktorá je zároveň pútnickym miestom. V roku 1995 ho navštívil i pápež Ján Pavol II. 

Aquapark Olomouc

Ak máte počas teplých dní radi chvíle strávene s rodinou vo vode, či zbožňujete vodné atrakcie, vydajte sa do Aquaparku Olomouc. K lístku na vlak RegioJet navyše získate  zľavu 20 % na celodenný vstup do vnútorného areálu s voľným vstupom do letného aquaparku. Stačí ak si túto zľavu objednáte ako doplnkovú službu pri rezervácii.  

Postup pre rezerváciu

  • objednajte si lístok online v našom rezervačnom systéme a zároveň i zľavu na vstup do AquaCity ako doplnkovú službu
  • doplnkovú službu si objednajte v rezervačnom systéme v druhom kroku rezervácie (pod modelom vlaku)
  • pri rezervácii sa služba neplatí - službu zaplatíte až na mieste
  • zvolenú doplnkovú službu môžete následne spravovať v rezervačnom systéme v sekcii „Spravovať doplnkové služby“
  • potvrdenie o objednaní služby obdržíte spoločne so zakúpeným lístkom na vlak RegioJet. V prípade nákupu cez Kreditový lístok je informácia o objednaní doplnkovej služby uložená na vašom účte.
  • potvrdenie o objednaní služby predložte počas cesty vo vlaku palubnému personálu. Môžete ho predložiť vytlačené alebo v elektronickej verzii na mobile či tablete.
  • stevard alebo stevardka vymení potvrdenie za kupón na zľavu. Bez predloženia potvrdenia o objednanej doplnkovej službe vám nebude kupón na zľavu vydaný.
  • kupón na zľavu predložte pri vstupe do AquaCity Poprad alebo pri využití reštauračných a ubytovacích služieb

Historické centrum Olomouca

Ste milovníkmi romantických prechádzok? Spoznajte krásnu atmosféru historického centra Olomouca. Jeho dominantou je stĺp Najsvätejšej Trojice - pamiatka chránená UNESCO, ktorá sa nachádza na hornom námestí.

Do 31. 8. 2016 sa môžete zúčastniť akcií, ktoré sú súčasťou Olomouckých kultúrnych prázdnin či do 22. 7. 2016 Olomouckých barokných slávností.

Rezervuje si cestovný lístok v našom rezervačnom systéme už teraz!