Vychutnajte si novinky z nášho občerstvenia!

Už ste ochutnali novinky vo vlaku?

Po novom sme rozšírili sortiment o teplé jedlá. Dalo nám zabrať vybrať tie najlepšie, ale sme s výberom spokojní a i prvé ohlasy cestujúcich ukazujú, že sme zvolili správne.

Vďaka našej novej ponuke si môžete na palube našich vlakov dopriať kvalitnú, zdravú, ale i tradičnú českú pochúťku. Láska k cestovaniu totiž prechádza žalúdkom.

 

Na menší hlad

Kurací wrap

Ugo kuřecí wrap

Ľahký snack, po ktorom sa budete cítiť najedení, ale fit. UGO wrap s kuracím mäsom, zeleninou a smotanovým dresingom si určite zamilujete.

Farmársky šalát s pečeným kuraťom

Farmářský salát s pečeným kuřetem

Hľadáte niečo ľahké a zdravé? Sezónny šalát s kuracími prsiami, zemiakmi, šalátom a jogurtovou zálievkou bude určite skvelou voľbou! Tešiť sa na neho môžete od 1. 6. - 31. 8.

Quiche slaninový s cibuľou

Quiche slaninový s cibuli

Ochutnajte skvelú variáciu francúzskeho slaného koláča so slaninou a cibuľou. Pokiaľ budete chcieť ochutnať aj ten pravý Quiche (kyš), radi vás dovezieme našimi žltými autobusmi priamo do Francúzska.

Na vačší hlad

Giant
Cous Cous

Giant cous cous

Pre vegetariánov máme v ponuke chutný Giant Cous Cous s pestom a sušenými paradajkami. Neobsahuje farbivá ani umelé prísady.

Plnené zemiakové knedlíčky

Plněné bramborové knedlíky

Česká klasika, ktorá vám pripomenie chuť domova. Plnené zemiakové knedlíčky s udeným mäsom a dvoma druhmi skvelo dochutenej kapusty (bielej i červenej). Pokiaľ by vám jedna porcia nestačila, radi donesieme ďalšiu.

Bravčové Sweet & Sour s ryžou

Vepřová sweet and sour s rýží

Veľmi chutné ázijské jedlo. Ako už názov napovie, sladkosť a kyslosť v kombinácii s bravčovým mäsom vás zasýtia a príjemne zahrejú na dlhých cestách. A nebojte, nepáli.

Pre maškrtníkov

Cheesecake

Cheesecake slaný karamel

Medzi naše najobľúbenejšie novinky patrí Cheesecake domácej výroby. Poctivý dezert so slaným karamelom a naprosto luxusným korpusom vyrába s láskou malá firma Domácí Cheesecake.

Čokoládová torta

Čokoládový dortFrancúzska penová torta v jemnej krémovej konzistencii s maximálnym množstvom čokolády. Lahodná chuť kombinuje sladké a horké tóny, ktoré sú dokonale vyvážené.

Hašlerky

Hašlerky

Už takmer 100 rokov obľúbené cukríky môžete teraz ochutnať v novom prevedení na palube našich vlakov. Mini dražé s tradičnou chuťou anízu a byliniek.

Na smad a zdravie

Ciao Spritz

Ciao Spritz

Jemný svieži drink Ciao Spritz, ktorý je vyrobený z hrozna odrody Glera a doplnený bylinnými arómami. Oranžová farba v kombinácii s elegantnou chuťou horkosladkých tónov a tropickými ovocnými arómami prispeje k zaslúženému relaxu a príjemnej atmosfére pri cestách s nami.

 

Targia Florio pomaranč

Targa Florio pomerančPrinášame vám exkluxívnu novinku od firmy Kofola. Targo Florio je limonáda z najlepších a najšťavnatejších citrusov zo Sicílie, ktorá je sladená len trstinovým cukrom.

 

Plzeň Premium 12

Pilsner Urquell

Túto klasiku ocení ktorýkoľvek český pivár! Poctivú Plzničku si naviac môžete vychutnať za bezkonkurenčnú cenu. Tak na zdravie!

 

Povinné rúško

Chránime cestujúcich
aj zamestnancov

Dezinfekce k dispozici

Dezinfekcia k dispozícii
v každom vagóne

 

Dezinfekcia sedačiek

Dôkladná dezinfekcia
sedačiek

 

Podporujeme bezkontaktní platby

U nás zaplatíte
bezkontaktne