Užite si s nami slobodu

Užite si slobodu s RegioJetom a vydajte sa na cestu aj s bicyklom.
Na vlakových linkách vám váš bicykel prevezieme vo vozni Low cost, a to úplne ZADARMO. Ak bicykel nemáte, nie je to žiadny problém. K vlakovému alebo autobusovému lístku od nás dostanete promokód, s ktorým si môžete vyskúšať zdieľané bicykle Rekola ZADARMO. Stačí prísť do zastávky Praha, Brno, Olomouc, a ďalej po meste môžete cestovať s Rekolami.

 

Po novom prepravujeme bicykle vo vozňoch Low cost

Na základe vášho záujmu sme zaviedli do našich vlakov prepravu bicyklov vo vozňoch typu Low cost – bez servisu. Miesto pre váš bicykel je potrebné vopred rezervovať prostredníctvom doplnkovej služby, keďže kapacita je obmedzená na 3 bicykle v jednom vozni. Náš rezervačný systém vám možnosť rezervácie automaticky ponúkne, keď si zvolíte sedenie v tomto type vozňa. Ak sa doplnková služba neponúka, znamená to, že kapacita je vyčerpaná.

 

Nemáte vlastný bicykel? Skúste Rekola ZADARMO

Zažite mesto z inej perspektívy. Prevetrajte sa alebo sa rýchlo presuňte po meste pohodlne a zábavne. To sú Rekola. Vďaka RegioJetu si ich môžete vyskúšať zadarmo. Podrobnosti o akcii nájdete tu.

Rekola sú systém zdieľaných bicyklov. Tie sú umiestnené voľne v meste a jednoducho ich nájdete a požičiate pomocou mobilnej aplikácie. Po objednaní doplnkovej služby k lístku RegioJet, ktorý začína či končí v mestách s Rekolami (Praha, Brno, Olomouc, České Budějovice, Teplice), obdržíte do e-mailu promokód, s ktorým sa zaregistrujete do systému. Uplatnite ho a užite si prvé tri jazdu na Rekole do mesiaca od aktivácie promokódu úplne ZADARMO.

Stačí sa zaregistrovať s promokódom. A jazda je vaša!

Akcia platí len pre nových užívateľov Rekol.