Nový vlakový cestovný poriadok od 10. 12. 2017 už v predaji

  • Po novom jazdíme vlakom až do Viedne. Linka Praha - Brno - Viedeň. Z Prahy či z Brna budete môcť cestovať do Viedne aj s našimi žltými vlakmi. Vlaky budú vychádzať z Prahy v pravidelných časových intervaloch 4-krát denne. V každom vlaku si budete môcť vybrať z našej ponuky taríf. Prvé vlaky vyrazia už 10. 12. 2017. Neváhajte navštíviť vianočné trhy vo Viedni. Praha - Viedeň už za 375 Kč.
  • Počet vlakových spojov medzi Prahou a Brnom sa zvýši. Zo súčasných 3 párov vlakov ich bude spolu až 8. Už si určite vyberiete, s ktorým spojom RegioJet budete cestovať. Ak nenájdete vhodné vlakové spojenie, stále môžete medzi Prahou a Brnom cestovať našimi žltými autobusmi. 
  • Jedenkrát za deň budeme zachádzať aj do Opavy. Z Prahy v popoludňajších hodinách a v opačnom smere v ranných hodinách. Cestujte na linke Opava - Ostrava - Olomouc - Praha.
  • Nočné vlaky 1021/1020 Praha - Košice budú od decembra pokračovať až do Humenného. Využijú ich napr. cestujúci z Michaloviec a Trebišova. Lôžkovými a ležadlovými vozňami RegioJet až na východ Slovenska. Cestujte s nami pohodlne!

Na všetky uvedené linky si môžete lístky rezervovať už teraz.

  • S novým cestovným poriadkom prichádza aj zrušenie niektorých spojov. Od 10. decembra nebudeme zastavovať v Kolíne, Přerove, Hulíne, Otrokoviciach, Starom Meste, Moravskom Písku, Zaječí, Hodoníne a Kútoch.

 Váš tím RegioJet