Ponovom vlaky WESTbahnu do Linzu a Salzburgu

Poďte zo Slovenska do Rakúska RegioJetom a WESTbahnom

Cestujte do Rakúska RegioJetom v kombinácii s partnerskými vlakmi spoločnosti WESTbahn

Prepojili sme vlakové a autobusové linky RegioJetu s vlakmi WESTbahnu. Dovezte sa RegioJetom do Viedne a ďalej cestujte WESTbahnom do Linzu, Salzburgu a ďalších rakúskych miest. Alebo späť! 

Prestup z vlakov RegioJetu na vlaky WESTbahnu je vo Viedni, priamo na stanici Wien Hauptbahnhof. Pokiaľ prichádzate autobusmi Regiojetu, na hlavnú stanicu prídete pohodlne z blízkeho Südtiroler Platz, kde sa autobusová zastávka nachádza.

Zájdite si do Salzburgu

Poďte do Salzburgu spojmi RegioJetu a WESTbahnu.

Poďte sa túlať záhradami zámku Mirabell, vyvezte sa lanovkou na pevnosť Hohensalzburg alebo sa nechajte vlákať do Mozartových časov v géniovom rodnom dome. A určite nezabudnite navštíviť cukrárňu Fürst, kde aj dnes ochutnáte Mozartove gule vyrobené podľa pôvodnej originálnej receptúry. 

Šikovný tip: Navštívte zadarmo všetky pamiatky, jazdite miestnou MHD, vyjdite nahor lanovkou alebo sa plavte loďou po rieke Salzach. Stačí si zaobstarať kartu SalzburgCard! Cena sa pohybuje od € 25 pre dospelých a od € 13 pre deti.

Bratislava ↔ Salzburg

Kúpiť lístok

Nitra ↔ Salzburg

Kúpiť lístok

Banská Bystrica ↔ Salzburg

Kúpiť lístok

Zájdite si do Linzu

Poďte do Linzu spojmi RegioJetu a WESTbahnu.

Užite si Linz plnými dúškami! Mesto na Dunaji neďaleko juhočeských hraníc vám ponúkne nielen potulky históriou, ale aj elektrizujúcu súčasnosť. Ovládnite myšlienkou dron alebo preleťte cez našu Galaxiu do hlbokého kozmu v „múzeu budúcnosti“ Ars Electronica Center. Obdivujte stovky graffity vonkajšej galérie Mural Harbor alebo vstúpte do tajomného Sveta ocele vo voestalpine Stahlwelt. 

Šikovný tip: So zľavovou kartou Linz-Card si Linz užijete ešte viac! Získate zadarmo vstupy do miestnych múzeí a galérií, lístky na mestskú MHD alebo zľavu na okružnú plavbu loďou. Od € 18 pre dospelých a od € 15 pre deti.

Bratislava ↔ Linz

Kúpiť lístok

Nitra ↔ Linz

Kúpiť lístok

Banská Bystrica ↔ Linz

Kúpiť lístok

Ako získate lístky na kombinované spoje RegioJet+WESTbahn?

Lístok sa skladá z kombinácie dvoch dopravcov - RegioJetu a spoločnosti WESTbahn. Zakúpenie lístku iba pre spoje WESTbahnu nie je, bohužiaľ, možné. 

U dopravcu WESTbahn sa preukážete vytlačeným alebo elektronickým lístkom (nestačí len číslo lístku) a dokladom totožnosti. Jedná sa o nemiestenkovú rezerváciu. Príslušné nástupisko spoločnosti WESTbahn nájdete na informačných tabuliach na vlakovej stanici. Počet kufrov vo vlakoch WESTbahn je ľubovolný. 

Lístky na vlaky aj autobusy u dopravcu RegioJetmiestenkové a k preukázaniu sa stačí poznať číslo lístka. 

Nové spojenia sú už v predaji. Lístky si zakúpite jednoducho online v našom predajnom systéme alebo cez aplikáciu vo vašom inteligentnom telefóne. Kúpa lístkov na predajných miestach RegioJetu a STUDENT AGENCY alebo u našich provizných prdajcov je samozrejmosťou.

Užite si služby zadarmo, na ktoré ste zvyknutí. Od RegioJetu.

Wi-FiStevardkaNápojeDotyková obrazovkaDenná tlačZásuvka na 230VKlimatizáciaSlúchadlá na zapožičanieHryFilmyHudbaKnihy