Poďte RegioJetom na najkrásnejšie vianočné trhy

Poďte RegioJetom na tie najkrásnejšie vianočné trhy v Európe aj v Česku a na Slovensku

Vianoce sa blížia – nadeľte si darček už teraz!

Pohodlnými žltými autobusmi aj vlakmi poďte na niektorý z úžasných vianočných trhov, ktoré sa konajú v európskych mestách aj u nás doma, v Čechách a na Morave. Vyberte si z pestrej ponuky tie najlákavejšie a my Vás tam dovezieme. 

Cestovanie autobusmi a vlakmi RegioJetu vás bude baviť. Na palube si spríjemníte cestu sledovaním filmov, počúvaním hudby alebo hraním hier. Teplé nápoje zdarma a príjemný palubný personál sú pre nás samozrejmosťou. Pre vaše darčeky máme pripravené priestorné batožinové priestory. 

Užite si advent vo Viedni

Ponorte sa do vône vianočného punča, pečených gaštanov, perníčkov a kandizovaného ovocia. Jednotlivé trhy nájdete na námestíčkach, v parkoch a pred kostolmi, stačí sa len rozhliadnuť. Tie najznámejšie sa konajú pred viedenskou radnicou na námestí Rathausplatz, pred zámkom Schönbrunn alebo na Štefanskom námestí. 

Prvé trhy vo Viedni začínajú už 16. novembra, ďalšie sa otvárajú neskôr. Končia 31. decembra, niektoré dokonca až 6. januára 2019. 

Na vianočné trhy do Viedne
RegioJetom už od 4,5 €

Poďte s RegioJetom na vianočné trhy do Viedne

Užite si advent v Drážďanoch

Poďte s Regiojetom na vianočné trhy do Drážďan

Drážďany Vám ponúknu celkom 12 vianočných trhov! Tradičný, stredoveký alebo aj trh romantický. Najstarší nemecký vianočný trh Striezelmarkt sa koná práve tu a tento rok oslavuje 584 rokov. Môžete tu mimo iné platiť miestnymi štrýcltoliarmi alebo prísť na Štólovú slávnosť v sobotu 8. 12. a ochutnať kúsok z obrovskej niekoľkotonovej vianočnej štóly. 

Trhy v Drážďanoch začínajú 28. 11. a končia 24. 12. 2018.

Na vianočné trhy do Drážďan
RegioJetom už od 19 €

Užite si advent v Bratislave

Bratislavnské trhy stopercentne potešia Vaše chuťové bunky. Čo je pre Vás pripravené? Cigánska pečienka, kapustnica, klobásy, pečená hus, husacie a kapustové lokše, ale aj punč, víno alebo sladká medovina. Celkom isto neodoláte ani medovníkom alebo domácej štrúdle. 

Trhy na Hlavnom a Hviezdoslavovom námestí alebo na Bratislavskom hrade sa konajú od 23. 11. do 22. 12. 2018. 

Na vianočné trhy do Bratislavy
RegioJetom už od 3,5 €

Poďte s Regiojetom na vianočné trhy do Bratislavy

Užite si advent v Budapešti

Poďte s Regiojetom na vianočné trhy do Budapešti

Na námestí Vörösmarty alebo pred bazilikou svätého Štefana obdivujte maďarských ľudových umelcov či drobných remeselníkov a ich ručné výrobky s vianočnou tématikou. Adventnú atmosféru dokresluje vôňa ostrých maďarských klobás, langošov, perníčkov, škorice, vareného vína aj ihličia, šíriaca sa po celej Budapešti. Ochutnávajte a užívajte si! 

Navštívte Budapešť od 9. novembra 2018 do 1. januára 2018. 

Na vianočné trhy do Budapešti
RegioJetom už od 6,5 €

Užite si advent v Krakove

Vianočné trhy v poľskom Krakove sú nádherné. V stánkoch na námestí Rynek Glówny nakúpite výlučne ručné výrobky miestnych umelcov. Vianočnú náladu dokreslujú zvuky kolied alebo unikátne krakovské szopky - pouličné betlehemy s farebnými bábkami. Keď sa ohlási hlad alebo smäd, zájdite si na bigos, rebierka alebo udený syr s brusnicami. K pitiu tu nájdete varené víno, čaj s čerešňovou vodkou alebo miestnu špecialitu pitný med. 

Trhy začínajú 30. novembra a končia 26. decembra. 

Na vianočné trhy do Krakova
RegioJetom už od 15,7 €

Poďte s RegioJetom na vianočné trhy do Krakova

Užite si advent v Berlíne

Poďte s RegioJetom na vianočné trhy do Berlína

Návštevu predvianočného Berlína začnite na najväčšom a najrozľahlejšom Gendarmenmarktu. Nájdete tu klasické stánky so sortimentom tradičného občerstvenia. Voňajú tu grilované klobásy, pečené gaštany alebo zázvorové perníčky. Ukážky tradičných remesiel uvidíte v obrovských stanoch. Oproti zámku Charlottenburg potom nájdete zaujímavý jarmark v štýle biedermeiera. 

Prvé trhy začínajú už 26. novembra a končia 31. decembra. 

Na vianočné trhy do Berlína
RegioJetom už od 19 €

Užite si advent v Prahe

Najväčšie vianočné trhy v Českej republike sa konajú na Staromestskom a Václavskom námestí. Do typicky českých ľudových Vianoc vás prenesú nežné koledy aj drevené jasličky, vôňa tradičných vianočných pochutin a veľa remeselných výrobkov. 

Najznámejšie trhy na Staromestskom a Václavskom námestí začínajú 1. decembra a končia 6. januára 2019 (otvorené sú od 10:00 do 24:00 hod.) 

Na vianočné trhy do Prahy
RegioJetom už od 11,7 €

Poďte s RegioJetom na vianočné trhy do Prahy

Užite si advent v Brne

Poďte s RegioJetom na vianočné trhy do Brna

V Brne prežijete vianočné trhy pohodovo a bez zbytočného zhonu. Nájdete ich pekne spolu v centre mesta, na námestí Svobody, Dominikánskom námestí, Zelnom trhu a na Moravskom námestí. Čakajú vás kúzelné drevené aj stavané mestečká stánkov s tradičnými remeselnými výrobkami z Čiech aj Moravy. Zahrejete sa teplou medovinou, punčom, turbomoštom alebo vareným vínom a ochutnáte vynikajúce špeciality - valašské frgály, štramberské uši, domácu zabíjačku alebo pečené gaštany. 

Trhy začínajú v piatok 23. novembra a končia 23. decembra (otváracia doba je od 9:00 do 21:45 iba pri gastro stánkoch a pri ostatných stánkoch do 20:00 hod.)

Na vianočné trhy do Brna
RegioJetom už od 4,9 €

Užite si advent v Olomouci

Vianočný Olomouc vrelo doporučujeme! Veľa stánkov s výborným jedlom a punčom, ponuka tradičného vianočného tovaru a bohatý program vykúzli nádhernú atmosféru klasických moravských Vianoc. Nezabudnite si so sebou vziať korčule na klzisko, ktoré je súčasťou trhov. Pokiaľ ich nemáte, radi vám ich požičajú.

Trhy nájdete na Hornom a Dolnom námestí od 23. 11. až do 24. 12. 2018.

Na vianočné trhy do Olomoucu
RegioJetom už od 8,5 €

Poďte s RegioJetom na vianočné trhy do Olomoucu

Poďte RegioJetom na vianočné trhy aj do ďalších zaujímavých miest v Európe a v Českej republike

Krásny advent prežijete v celej predvianočnej Európe. Zavezeme vás na vianočné trhy aj do ďalších miest v Nemecku, Švajčiarsku, Francúzsku, Belgicku, Holandsku, Taliansku či v Rumunsku. A pokiaľ si vychutnávate obdobie pred Vianocami radšej doma, vlaky a autobusy RegioJetu mieria aj do celej rady miest v Čechách a na Morave

Lístky na cesty za vianočnými trhmi zakúpite online, cez mobilnú aplikáciu, na predajných miestach RegioJetu a STUDENT AGENCY alebo u našich zmluvných predajcov

Najvýhodnejšie ceny vždy s Kreditovým lístkom!

Neváhajte a zariaďte si Kreditový lístok ešte dnes a celkom zadarmo!

  • najlacnejšia varianta cestovania autobusmi a vlakmi siete RegioJet
  • získate ju úplne zadarmo
  • platí vám navždy
  • máte všetky vnútroštátne linky a vybrané medzinárodné linky za NAJNIŽŠIE CENY
  • lístky platíte pohodlne a rýchlo
  • rezervujete a stornujete online

Ako cestovať s Kreditovým lístkom od RegioJetu?

Kreditový lístok