Cestujte s nami na európske letiská

Potrebujete dopraviť na medzinárodné letisko? Rýchlo, bezpečne, za dobrú cenu a s nadštandardným servisom? Voľte žlté autobusy RegioJet!

Žlté autobusy RegioJet zaisťujú spojenie medzi Prahou a radom významných medzinárodných letísk v Európe. Tí, ktorí cestujú letecky či už na dovolenku alebo za obchodom mimo Európu, iste ocenia kvalitné, rýchle a priame autobusové spojenie, ktoré im ušetrí čas aj veľa starostí s dopravou na letisko. Žlté autobusy vám zaručí nadštandardný servis a pohodlie: moderné klimatizované prostredie, premietanie filmov, počúvanie audio nahrávok či rádia, stevarda/ku na palube, teplé nápoje zdarma a ďalšie občerstvenie k zakúpeniu, dennú a ďalšiu tlač, kožené sedačky so stolčekom, wc je samozrejmosťou.

Žlté autobusy vás dovezú z/na medzinárodné letisko:

DESTINÁCIE SPECIAL CESTOVNÝ LÍSTOK FLEXI CESTOVNÝ LÍSTOK
z / do BRATISLAVY či späť
Letisko Drážďany – Flughafen Dresden International už od 25 EUR 36 EUR
Letisko Frankfurt – Flughafen Frankfurt am Main - až 2x denne už od 38 EUR 67 EUR
Letisko Mníchov – Flughafen Franz Josef Strauß München už od 35 EUR 45 EUR
Letisko Berlín - Flughafen Berlin Schönefeld už od 32 EUR 48 EUR
Letisko Praha – Letisko Václava Havla už od 12,6 EUR 16,4 EUR
Pre podrobný cestovný poriadok nahliadnite do sekcie CESTOVNÉ PORIADKY.

Cestovné lístky je možné zakúpiť online, na predajných miestach STUDENT AGENCY/RegioJet alebo u našich zmluvných predajcov.

Využite aj tieto doplnkové služby:

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-01banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-02banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-03banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-04