Zmena trasy autobusovej linky z Košíc a Žiliny do Brna a Prahy

RegioJetom z Košíc a Žiliny do Prahy a Brna

RegioJetom z Košíc a Žiliny do Prahy a Brna

RegioJetom z Košíc a Žiliny do Prahy a Brna

Od nedele 10. 6. 2018 jazdia autobusy RegioJet zo Žiliny do Brna a Prahy podľa upraveného cestovného poriadku.

  • Medzi Českom a Žilinou, ktorá je po novom konečnou destináciou, vás žltou autobusovou linkou i naďalej prepravíme až 7x týždenne.
  • Pokiaľ mierite z Košíc do Prahy, využite teraz vlaky RegioJet. Dopravia vás aj zo slovenských miest, ktoré autobusové spoje neobsluhujú.
  • Z Košíc, Prešova a podtatranských miest do Brna vás prepravíme kombináciou vlakového a autobusového spojenia v rámci našej siete. Z Košíc dôjdete vlakom RegioJet do Olomouca, kde prestúpite na žltý autobus, ktorým pohodlne dorazíte až do Brna.
  • V expresných vlakoch RegioJet si vychutnajte skvelý servis za príjemné ceny. WiFi zadarmo, široká ponuka občerstvenia, stevard/ka na palube či security nočný servis sú len malou ochutnávkou toho, čo vám ponúkneme. Samozrejmosťou na týchto dlhých linkách je možnosť cestovať spacími vozňami s lôžkami a ležadlami.
  • Časy odchodov a príchodov jednotlivých spojov linky Žilina–Brno–Praha zostávajú rovnaké. Podrobnosti nájdete v novom cestovnom poriadku.

 

Žilina → Praha

Kúpiť lístok

 

Žilina → Brno

Kúpiť lístok

 

Košice → Praha

Kúpiť lístok

 

Košice → Brno

Kúpiť lístok

 

Cestujete z východu Slovenska?

V rámci siete liniek RegioJetu sa jednoducho a ľahko dopravíte zo Starej Ľubovne, Bardejova, Svidníka, Sniny a ďalších východoslovenských miest.

Spojenie vám zaisťujeme v spolupráci s partnerskými autobusovými dopravcami. Odchod vlakov RegioJet na Moravu a do Čiech nadväzuje na príchody prípojových spojov. Vďaka nim je spojenie z východného Slovenska pohodlné a ľahko dostupné – a to v oboch smeroch.

Podrobnosti o jednotlivých prípojoch nájdete v cestovných poriadkoch.

Autobusové prípoje z východného Slovenska

Vyskúšajte Ukrajinu

Cestujte RegioJetom ešte ďalej! 2x denne vás dopravíme novým spojením z Českej republiky a Slovenska až na Ukrajinu a zas späť. Pohodlne a s minimom prestupov.

  • Zo Žiliny do Košíc vás dovezieme expresnými vlakmi RegioJet.
  • Cesta z Košíc do Užhorodu alebo Mukačeva vám príjemne utečie v autobusoch partnerských dopravcov.

 

Žilina → Mukačevo

Kúpiť lístok

Žilina → Užhorod

Kúpiť lístok