Vyrazte na dovolenku do Chorvátska autobusmi RegioJetu

chorvatsko-bus

Autobusem do Chorvátska RegioJetAutobusem do Chorvátska RegioJet

 

fajfkaJe Chorvátsko vaša dovolenková jednotka?

fajfkaMilujete chorvátske more, pláže, pamiatky i nádhernú prírodu?

fajfkaChcete si užiť vzácne dni voľna bez stresu z cestovania?

 

Odpovedali ste 3× áno?

 

Potom patríte k tým milovníkom Jadranu, ktorí každý rok riešia, ako sa čo najpríjemnejšie a bez starostí dopraviť na svoje obľúbené miesto. A tráviť hodiny za volantom auta sa vám ozaj nechce. Ponúkame vám jednoduché riešenie.

Užite si krásnu dovolenku v Chorvátsku a dopravu nechajte na RegioJete!

 

Bratislava ↔ Split  už od 38 €
Split ↔ Bratislava  už od 38 €

 

Dobro došli! Bez starostí s dopravou, pohodlne a so zábavou vás dovezieme až do Chorvátska

 • Vyberajte zo štyroch jadranských destinácií. Priamou autobusovou linkou a bez prestupu vás dopravíme do Šibeniku, Primoštenu, Trogiru a Splitu.
 • Prvý spoj smer Chorvátsko vyráža v piatok 18. júna 2021.
 • Odchádzame z Bratislavy alebo Prahy či Brna.
 • Cesta do Šibeniku, ktorý je prvou chorvátskou zastávkou, trvá z Bratislavy 11 hodín. Do najvzdialenejšieho Splitu dorazíme za necelých 13 hodín.
 • Bývate mimo Bratislavy? To nič. Na miesto odchodu vás dopravíme niektorou zo slovenských vnútroštátnych liniek v rámci siete vlakov a autobusov RegioJet.
 • Podrobnosti o odchodoch a príchodoch chorvátskej linky nájdete v cestovnom poriadku.

 

mapa Chorvátsko autobusy RegioJet

Popoludní vyrazíte zo Slovenska a ráno sa kúpete v Jadranskom mori

Časy odchodov tam aj späť sme nastavili tak, aby ste si mohli Chorvátsko poriadne užiť. Vo večerných hodinách opustíte Slovensko a ráno ste na Jadrane. Odchádzame z Bratislavy. Na spiatočnú cestu z Chorvátska odchádzame až v neskorých sobotných večerných hodinách.

Cestovný poriadok Chorvátsko 2021

 

Vyberte si z perál Jadranu to najkrajšie miesto pre vašu dovolenku!

 

Split

 

RegioJetom do Splitu.

 • Nechajte sa ohromiť monumentálnym Diokleciánovym palácom. Pamiatka UNESCO, sídlo rímskeho cisára, je najvýznamnejším antickým skvostom Chorvátska.
 • Plavte sa na lodi ako praví námorníci. Na ostrovy Brač, Hvar, Šolta a Čiovo je to zo Splitu len kúsok.
 • Objavte kúzlo starobylého rybárskeho prístavu Matejuška. Cez deň pozorujte čulý ruch, večer ochutnajte grilovanú rybu s pohárikom dobrého chorvátskeho vína.
 • Zdravé kúpanie v morskej vode si užije celá rodina. Čakajú vás kamienkové i piesočné pláže – platené aj vo voľnej prírode.
 • Privstaňte si na nákupy morských dobrôt z Rybieho trhu. Nasajte vône i neopakovateľnú atmosféru, ktorá k Splitu jednoducho patrí.
 • Romantiku pri západe slnka prežijete na pobrežnej promenáde Riva. Historické stavby, kaviarničky i bary a k tomu nádherný výhľad na more.

 

Šibenik

 

 • Vybláznite sa v aquaparku Solaris. Nielen deti, ale aj vy si užijete jazdu na tobogánoch, vodných šmykľavkách alebo relax vo vírivkách.
 • Ponorte sa do pokoja a ticha katedrály sv. Jakuba. Kamenný skvost Chorvátska je úžasnou stavbou zapísanou na zozname UNESCO.
 • Hľadajte s deťmi žralokov. Rôzne druhy rýb, plazov a obojživelníkov v Aquariu&Terrariu Šibenik v centre mesta vás nudiť určite nebudú.
 • Kúpte si šibenski botun. Šperk, ktorého inšpiráciou bol gombík ľudového kroja, bude krásnou a trvalou spomienkou na príjemné dovolenkové chvíle.
 • Nezabudnite navštíviť rozprávkovú krajinu vodopádov, kaskád a modrozelených potôčikov. Národný park Krka je od Šibeniku len kúsok a ponúkne vám jednu z najpôsobivejších prírodných scén v Chorvátsku.

RegioJetom do Šibeniku.

 

Primošten

 

RegioJetom do Primoštenu.

 • Nechajte sa okúzliť malebnosťou Primoštenu. Jedno z najkrajších chorvátskych letovísk nájdete na dvoch polostrovčekoch sa starobylým stredomorským mestečkom, štrkovými plážami a borovicovými lesíkmi.
 • Vychutnajte si skvelé červené značky Babić. Tmavé a husté víno z vyhlásených primoštenských viníc je úžasné k mäsu na ražni, zrelým syrom či k pršutu.
 • Vystúpte na vrch Gaj s najvyššou sochou Panny Márie Loretánskej na svete. Táto malá túra trvá len 20 minút a odmenou je dychberúci výhľad na pobrežné mestečká i azúrovo modré more.
 • Doprajte si poriadnu porciu adrenalínu na vlnách! Vyjdite si vodným skútrom alebo na motorovom člne na priľahlé romantické ostrovy. Požičovňu nájdete v neďalekej Maríne Kremik.
 • Chcete zažiť párty v legendárnej diskotéke AURORA CLUB? Tancujte a bavte sa až do rána! Známy klub vám ponúkne vonkajšie aj vnútorné tanečné parkety, štýlové bary alebo bazén, predovšetkým však veľa skvelej hudby a bohatý program.

 

Trogir

 

 • Užite si potulky labyrintom stredovekých trogirských uličiek. Historické jadro mesta s hlavným námestím, katedrálou svätého Vavrinca, kostolom Panny Márie a radnicou je právom zapísané do zoznamu pamiatok svetového kultúrneho dedičstva organizácie UNESCO.
 • Za úžasnými plážami na ostrov Čiovo. Stačí prejsť zdvíhací oceľový most spájajúci Trogir s ostrovom a bezchybné kúpanie v priezračnom mori máte na dosah.
 • Objavte vtáčiu rezerváciu Pantani len 2 km od Trogiru. Čaká vás malá zelená oáza, mokraď obývaná kŕdľami vodných vtákov a desiatkami druhov rýb a rakov.
 • Dobrá správa pre rybárov, milovníkov potápania i jachtingu! V okolí Trogiru sú výborné podmienky pre športový rybolov a potápanie. Jachtári nájdu dobre vybavené zázemie v prístavoch ACI-Trogir a Agana-Marina.

RegioJetom do Trogiru.

 

Odpočívajte už počas cesty v našich luxusných žltých autobusoch

Užite si služby zadarmo, na aké ste zvyknutí. Od RegioJetu.

Autobusy RegioJetu v štýle Fun&Relax s nadštandardným servisom sú na cesty po Európe skvelá voľba. Zadarmo vám ponúkneme Wi-Fi pripojenie, teplé nápoje, dennú tlač a časopisy. Cestu vám spríjemnia filmy, hudba, audio podcasty alebo hry v zabudovaných obrazovkách na každom sedadle. Samozrejmosťou je moderné klimatizované prostredie a pohodlné kožené sedačky so stolíkom, zásuvka 230 V, USB port alebo toaleta. O vaše pohodlie v priebehu ciest sa stará príjemný a ústretový personál. Autobusy riadia skúsení profesionálni šoféri.

Wi-FiTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenná tlačZásuvka na 230 VKlimatizáciaSlúchadlá na zapožičanieHryFilmyHudbaE-knihy

Do ďalších chorvátskych destinácií vás dovezieme žltými vlaky

RegioJetom do Chorvátska 2021

Potrebujete poradiť?

 


 

RegioJetom cestujete vždy bezpečne

 

Povinná rúška

Chránime cestujúcich
i vodiča

Dezinfekcia k dispozícii

Dezinfekcia k dispozícii
je samozrejmosťou

Dezinfekcia sedačiek

Dôkladná dezinfekcia
sedačiek

Podporujeme bezkontaktné platby

Zaplatíte
bezkontaktne