Vyrazte na dovolenku do Chorvátska autobusmi RegioJetu

Sezona 2020 je ukončená. Tešíme sa na vás opäť v roku 2021!

 

Do Chorvátska Regiojetom

 1. Je Chorvátsko vaša dovolenková jednotka?

 1. Milujete chorvátske more, pláže, pamiatky i nádhernú prírodu?

 1. A chcete si užiť vzácne dni voľna bez stresu z cestovania?

Ak ste si 3× odpovedali áno, patríte k tým milovníkom Jadranu, ktorí každý rok riešia, ako sa čo najpríjemnejšie a bez starostí dopraviť na svoje obľúbené miesto. A tráviť hodiny za volantom auta sa vám asi ozaj nechce. Ponúkame vám jednoduché riešenie. Šoférovanie nechajte na RegioJete. Naše autobusy a po novom i vlaky vás dovezú až do Chorvátska.

Sezónu zahájime autobusy a 30. júna sa pridajú aj vlaky

Prvé cestujúce odvezieme žltými autobusy v termíne 19. a 26. júna. 30. 6. potom vyráža aj prvý žltý vlak na zbrusu nové linke v smere Praha–Brno–Bratislava–Rijeka–chorvátske pobrežie/späť.

Novo vlakom? Chcem ísť!

banner Chorvátsko nočnými vlaky

Dobro došli! Bez starostí s dopravou, pohodlne a so zábavou vás dovezieme až do Chorvátska

 • Vyberajte z deviatich jadranských destinácií. Autobusmi v štýle Fun&Relax vás dopravíme do Zadaru, Sukošanu, Biogradu na Moru, Pakoštane, Vodíc, Šibeniku, Primoštenu, Trogiru a Splitu.
 • Cesta do Zadaru, ktorý je prvou chorvátskou zastávkou, trvá z Bratislavy 9 hodín. Do najvzdialenejšieho Splitu dorazíme za necelých 13 hodín.
 • Bývate mimo Bratislavy? To nič. Na miesto odchodu vás dopravíme niektorou zo slovenských vnútroštátnych liniek v rámci siete vlakov a autobusov RegioJet.
 • Podrobnosti o odchodoch a príchodoch do/z jednotlivých miest v Chorvátsku nájdete v cestovnom poriadku.

Upozornenie pre cestujúcich:
Pred cestou sa prosím zoznámte s pravidlami pre vstup na chorvátske územie a vyplňte elektronický formulár. Po jeho odoslaní dostanete e-mailom Potvrdenie o ohlásení. Toto potvrdenie majte prosím so sebou k dispozícii, môže byť vyžiadané pri hraničnej kontrole. Pred cestou je potrebné mať zabezpečené aj ubytovanie a mať so sebou potvrdenie o rezervácii / voucher.

mapa Objavujte Chorvátsko autobusmi RegioJet.

Popoludní vyrazíte zo Slovenska a ráno sa kúpete v Jadranskom mori

Časy odchodov tam aj späť sme nastavili tak, aby ste si mohli Chorvátsko poriadne užiť. Vo večerných hodinách opustíte Slovensko a ráno ste na Jadrane. Odchádzame z Bratislavy. Na spiatočnú cestu z Chorvátska odchádzame až v neskorých večerných hodinách.

ODCHOD

Do Splitu v piatok

21:00 Bratislava→Split

 

ODCHOD

Zo Splitu v sobotu

20:30 Split→Bratislava

 

Vyberte si z perál Jadranu to najkrajšie miesto pre vašu dovolenku!

RegioJetom do Splitu.

Split

 • Nechajte sa ohromiť monumentálnym Diokleciánovým palácom. Památka UNESCO, sídlo rímskeho cisára, je najvýznamnejším antickým skvostom Chorvátska.
 • Plavte sa na lodi ako praví námorníci. Na ostrovy Brač, Hvar, Šolta a Čiovo je to zo Splitu len kúsok.
 • Objavte kúzlo starobylého rybárskeho prístavu Matejuška. Cez deň pozorujte čulý ruch, večer ochutnajte grilovanú rybu s pohárikom dobrého chorvátskeho vína.
 • Zdravé kúpanie v morskej vode si užije celá rodina. Čakajú vás kamienkové i piesočné pláže – platené aj vo voľnej prírode.
 • Privstaňte si na nákupy morských dobrôt z Rybieho trhu. Nasajte vône i neopakovateľnú atmosféru, ktorá k Splitu jednoducho patrí.
 • Romantiku pri západe slnka prežijete na pobrežnej promenáde Riva. Historické stavby, kaviarničky i bary a k tomu nádherný výhľad na more.

Do Splitu len za 46 €

Zadar

 • Započúvajte sa do kúzelných melódií Morského organa. Sústava trubiek a píšťal, na ktorú „hrajú“ pobrežné vlny, je svetovým unikátom.
 • Pri tónoch mora si vychutnajte hru svetiel a farieb. Pozdrav Slnka – ďalšia originálna atrakcia Zadaru – rozohrá pri západe slnka veľkolepú svetelnú šou, ktorá je nezabudnuteľným zážitkom.
 • Nezabudnite si dať pohárik maraschina. Už od 16. storočia ho v Zadare vyrábajú z miestnej odrody čerešní maraska.
 • Prejdite sa po ulici Kalelarga. Starobylé pamiatky, krásne zákutia a námestia, obchody i obchodíky so suvenírmi máte pekne na jednej trase. Na mape ju nájdete pod názvom Široka ulica.
 • Zájdite si do nového prístavu Gaženica. Nepretržité priplávanie a odplávanie výletných lodí a obrovských trajektov je obraz, od ktorého sa dá ťažko odtrhnúť.

Do Zadaru len za 46 €

RegioJetom do chorvátskeho Zadaru.

Užite si príjemné cestovanie s RegioJetom do chorvátskeho Šibeniku.

Šibenik

 • Vybláznite sa v aquaparku Solaris. Nielen deti, ale aj vy si užijete jazdu na tobogánoch, vodných šmykľavkách alebo relax vo vírivkách.
 • Ponorte sa do pokoja a ticha katedrály sv. Jakuba. Kamenný skvost Chorvátska je úžasnou stavbou zapísanou na zozname UNESCO.
 • Hľadajte s deťmi žralokov. Rôzne druhy rýb, plazov a obojživelníkov v Aquariu&Terrariu Šibenik v centre mesta vás nudiť určite nebudú.
 • Kúpte si šibenski botun. Šperk, ktorého inšpiráciou bol gombík ľudového kroja, bude krásnou a trvalou spomienkou na príjemné dovolenkové chvíle.

Do Šibeniku len za 46 €

Vodice

 • Relaxujte na plážach ocenených Modrou vlajkou. Kúpanie a slnenie si naozaj užijete – vy aj vaše deti.
 • Akvárium a múzeum námornej tradície stojí rozhodne za návštevu. Spoznajte viac ako 150 morských rýb a živočíchov.
 • Vydajte sa na večernú prechádzku pod palmami. Romantické nábrežie je jedno z najkrajších v Dalmácii.

Do Vodice len za 46 €

RegioJetom do chorvátskeho Vodice.

RegioJetom do chorvátskeho Biogradu.

Biograd

 • Čvachtajte sa bez obáv v morských vlnkách. Miestne kamienkové pláže pozvolne klesajú do mora s plytkým dnom a sú vhodné aj pre rodiny s veľmi malými deťmi.
 • Vstúpte do farebného sveta luxusu. Podmorské osvetlenie mariny – prístavu pre jachty – je jediné na svete.
 • Bavte sa na slávnosti Biogradská noc. Čaká vás vystúpenie folklórnych skupín, výborné miestne špeciality, ohňostroj s morským pozadím a zábava až do ranných hodín.

Do Biogradu len za 46 €

Odpočívajte už počas cesty v našich luxusných žltých autobusoch

Užite si služby zadarmo, na aké ste zvyknutí. Od RegioJetu.

Autobusy RegioJetu v štýle Fun&Relax s nadštandardným servisom sú na cesty po Európe skvelá voľba. Zadarmo vám ponúkneme Wi-Fi pripojenie, teplé nápoje, dennú tlač a časopisy, zakúpiť si môžete širokú ponuku ďalšieho občerstvenia. Cestu vám spríjemnia filmy, hudba alebo hry v zabudovaných obrazovkách na každom sedadle. Samozrejmosťou je moderné klimatizované prostredie a pohodlné kožené sedačky so stolíkom, zásuvka 230 V, USB port alebo toaleta. O vaše pohodlie v priebehu ciest sa stará príjemný a ústretový personál. Autobusy riadia profesionálni šoféri a počas celej jazdy vás sprevádza stevardka či stevard.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenná tlačZásuvka na 230 VKlimatizáciaSlúchadlá na zapožičanieHryFilmyHudbaE-knihy