Odvážte sa na nezvyčajný výlet na Ukrajinu

Cestujte RegioJetem mezi Českem, Slovenskem a Ukrajinou

 

Ukrajina je zem pre slovenského turistu prekvapivo prívetivá a pritom na zážitky viac než bohatá. Teraz je pre cestujúcich RegioJetu ešte dostupnejšia. Denne Vás pohodlne a len s jedným prestupom dopravíme novým spojením cez Slovensko až na Ukrajinu a v opačnom smere z Ukrajiny do Žiliny nebo až do Českej republiky.

 


Upozornění
Vážení cestujúci, radi by sme vás informovali, že od 22. októbra až 31. októbra nebudú premávať autobusy Mukačevo-Košice z prevádzkových dôvodov. Posledný autobus z Košíc odíde 22. októbra, ďalší 1. novembra.

Vlakom RegioJetu z Žiliny až do Košic

 • V Žiline vás privítame na palube vlaku RegioJetu, který vás odvezie až do Košic po trase Žilina–Ružomberok–Poprad–Košice.
 • Pre cestu doporučujeme využiť komfortné spacie vozne.
 • V Žiline nastúpite na vlakovej stanici.
 • V Košiciach vystúpite na vlakovej stanici a prestúpite na autobus ukrajinského partnerského dopravcu. Môžete byť kľudní, pre Váš prestup sme samozrejme naplánovali dostatočnú časovú rezervu.
 • Doba jazdy Praha–Košice je cca 8 hodín.
 • Vlak RegioJetu zastavuje tiež v řadě ďalších českých i slovenských mestách.
 • Ďalšie podrobnosti nájdete v cestovnom poriadku.

Autobusom z Košic do Užhorodu a Mukačeva

 • V Košiciách prestúpite na autobus partnerského dopravcu, ktorým dôjdete cez Michalovce až do Mukačeva a Užhorodu.
 • Spojenie zabazpečuje partnerský dopravca SANYTOUR. Autobusy nájdete ľahko – sú označené výraznou tabuľou s trasou cesty a logom RegioJetu na boku vozidiel.
 • V Košiciách odchádzame z autobusovej stanice, ktorá sa nachádza priamo vedľa vlakovej stanice.
 • V Užhorode vystúpite na autobusovej stanici a do Mukačeva prídete tiež na autobusovú stanicu.
 • Doba jazdy Košice–Mukačevo je 5 h 5 min a z Košic do Užhorodu dôjdete za 4 h 5 min.
 • Na palubách autobusov je dostupná Wi-Fi počas celej doby cesty. Pomocou samoobslužného servisu si taktiež cestujúci môžu kedykoľvek počas cesty dopriať kávu a teplú čokoládu.

Zakúpte si cestovný lístek už od 7,5 €

Je to jednoduché. Zvoľte si trasu, kliknite na žlté tlačítko. Zadajte správny deň a vyberte si z ponúkaných tried tu najkomfortnejšiu pre Vaše pohodlné cestovanie. Objednávku cestovného lístka dokončíte a môžete vyraziť!

 

Zo Žiliny na Ukrajinu

From Prague to Mukachevo

Žilina→Mukačevo

12,8 €

 

From Prague to Uzhhorod

Žilina→Užhorod

12,8 €

 

 

Z Košíc na Ukrajinu

From Prague to Mukachevo

Košice→Mukačevo

7,5 €

 

From Prague to Uzhhorod

Košice→Užhorod

7,5 €

 

Cestovné lístky si zakúpite online alebo cez našu mobilnú aplikáciu. Môžete využiť aj predajné miesta RegioJetu/STUDEN AGENCY či prípadne našich zmluvných predajcov.

Vychutnajte si jazdu žltými vlakmi


Čaká Vás nadštandardné pohodlie za skvelé ceny!
Vyberte si z ponúkaných taríf palubný servis presne Vám na mieru a relaxujte, zabávajte sa alebo pracujte. Náš profesionálny personál sa o vás postará od nástupu do vlaku až do cieľa Vašej cesty. Tešiť sa môžete na Wi-Fi, teplé nápoje i vodu zadarmo, zábavný portál aj dennú tlač a časopisy. V priestorných klimatizovaných vozňoch s moderným interiérom a pohodlnými sedačkami príjemne strávite celú dobu cesty. Pokiaľ dostanete chuť na niečo dobré, stačí si objednať občerstvenie z palubného menu za priaznivé ceny.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeStudené nápojeObčerstveníZásuvka 230 VKlimatizaceDotyková obrazovkaSluchátka k zapůjčeníFilmyHudbaE-knihy

Vyberajte si veľkopriestorové vozne Štandard - ASTRA

Astra je moderný vozeň, v ktorého sedačkách sú zabudované LCD obrazovky so zábavným portálom.. Počas cesty si nerušene vychutnáte filmy, knihy, časopisy, hudbu, hry a veľa ďalšieho. Sluchátka Vám zadarmo zapožičia posádka vlaku. Sedačky v tomto type vozňa sú kožené a priestorné pre Vaše úplné pohodlie.

Chcete niečo naviac? Vyberte si prémiovú triedu Relax a Business

V našich vlakoch môžete cestovať aj prémiovými triedami za skvelé ceny. Samozrejmosťou sú priestorné polohovateľné kožené kreslá, veľké stolíky, Wi-Fi zadarmo a náš tradične kvalitný servis.

Náš tip: Cestujte na Ukrajinu spacím vozňom! Večer nastúpite v Prahe, v ranných hodinách presadnete v Košiciach a predpoludním ďalšieho dňa ste na Ukrajine. Oddýchnutí a svieži môžete ihneď vyraziť za zážitkami. Vo vlaku naviac máte raňajky v cene lístku.