Do Viedne i do Budapešti už opäť z Bratislavy

banner linka Bratislava–Viedeň-Budapešť

Opäť spájame Slovensko s Rakúskom a Maďarskom

Postupne obnovujeme prevádzku na medzinárodných linkách z Bratislavy do Viedne a Budapešti. Po nútenej prestávke z dôvodu covid-karantény vás žlté autobusy už zase dopravia medzi Slovenskom, Rakúskom a Maďarskom.

  1. Pri ceste zo Slovenskej republiky a späť je cestujúci povinný si sám zabezpečiť dokumenty podľa podmienok pre vstup do danej krajiny a pre možné kontroly na hraniciach.
  1. Na palube vám ponúkneme Wi-Fi a dotykové obrazovky pre sledovanie filmov, počúvanie hudby a hranie hier. Po celú dobu cesty vás sprevádza stevard/ka, ktorá vám ponúkne vybrané teplé nápoje, dennú tlač a časopisy. Užite si nadštandardnú výbavu a servis autobusov v triede Fun&Relax.

Do Viedne za pamiatkami i do zoo

Viedeň

Bratislava → Viedeň

Kúpiť lístok

Viedeň → Bratislava

Kúpiť lístok

Do Budapešti za špecialitami maďarskej kuchyne

Budapešť

Bratislava → Budapešť

Kúpiť lístok

Budapešť → Bratislava

Kúpiť lístok

Užite si služby zadarmo, na aké ste zvyknutí. Od RegioJetu.

Cestujte autobusmi RegioJetu v štýle Fun&Relax s nadštandardným servisom. Samozrejmosťou je Wi-Fi pripojenie zadarmo, dotykové obrazovky v každom sedadle na sledovanie filmov či seriálov, možnosť hrania elektronických hier či počúvanie hudby, moderné klimatizované prostredie a pohodlné kožené sedačky so stolíkom, ďalej prípojka do elektrickej siete 230 V či USB port alebo toaleta. Zadarmo vám ponúkneme teplé nápoje, dennú tlač a časopisy, zakúpiť si môžete aj ďalšie občerstvenie zo širokej ponuky. O vaše pohodlie sa stará príjemný a ústretový personál. Autobusy riadia vyškolení skúsení šoféri a počas celej jazdy vás sprevádza stevardka či stevard.

Wi-FiStevardkaNápojeDotyková obrazovkaDenná tlačZásuvka na 230VKlimatizáciaSlúchadlá na zapožičanieHryFilmyHudbaKnihy