Máte kúpený lístok na autobus alebo vlak RegioJet a potrebujete odcestovať iný deň alebo v inom čase? Alebo nemôžete cestovať a lístok musíte zrušiť? Nevadí - stačí sa rozhodnúť do 15 minút pred odchodom!
Možnosť zmeny a storno lístka 15 minút pred odchodom spoja rozširujeme na ďalšie vybrané medzinárodné linky. Od 15. januára tak môžete meniť i rušiť váš zakúpený lístok pružne a vo veľmi krátkom čase pred odchodom autobusu, prípadne vlaku.
Ak si lístok zakúpite online alebo ako Kreditový lístok, máte všetky zmeny i prípadné storno úplne zadarmo! Pri lístkoch zaplatených na predajných miestach alebo u zmluvných predajcov je nastavený 10 % poplatok.
V predajnom online systéme zmena prebehne v priebehu pondelka 15. 1. 2018. Od 16. 1. budú podmienky nových zakúpených lístkov na vybrané linky upravené pre všetky spoje na jednotlivých trasách.
Praha–Drážďany–Berlín |
Praha–Brno–Bratislava |
Praha–Brno–Bratislava–Győr–Budapešť |
Bratislava–Viedeň–Budapešť |
Praha–Brno–Viedeň |
Viedeň–Brno–Olomouc–Ostrava–Krakov |
Praha – Brno – Trenčín – Považská Bystrica – Žilina |
Vnútroštátne linky na území Česka |
Vnútroštátne linky na území Slovenska |
Vnútroštátne linky na území Nemecka |
Bratislava–Viedeň |
Vlakové linky RegioJet pri zakúpení lístka na predajných miestach. |