Do Prahy 9× denne a do Budapešti 6× denne

Do Bratislavy 9× denne a do Budapešti 6× denne

Od 18. 4. 2016 sme na základe veľkého záujmu cestujúcich rozšírili počet spojov na linke Praha – Brno – Bratislava – Budapešť a späť. Do Prahy teraz jazdíme 9× denne a do Budapešti 6× denne. Nový spoj odchádza o 13:00 h z Prahy do Brna a ďalej do Bratislavy a Maďarska, nový nočný spoj späť z Budapešti v smere do Bratislavy a ďalej do Českej republiky odchádza o 23:15 h. Spoj odchádza z Bratislavy do Prahy o 2:15 h. Spojenie je obsluhované žltými autobusmi v štýle Fun&Relax s nadštandardným servisom. Cestovný lístok si rezervujte v našom online rezervačnom systéme. Presnú polohu zastávok nájdete v nástupných miestach.

Cenník linky Praha–Budapešť a zpět (platnost od 1. 4. 2016)

Destináciajednosmerný lístok
Praha–Bratislava už od 250 Kč / 10 EUR
Brno–Bratislava už od 190 Kč / 7,5 EUR
Brno–Maďarsko (Budapešť) už od 330 Kč / 12 EUR / 4000 HUF
Praha–Maďarsko (Budapešť) už od 430 Kč / 16 EUR / 6000 HUF
Bratislava–Maďarsko (Budapešť) už od 250 CZK / 8 EUR / 2900 HUF
V cene cestovného uvedeného vyššie je aj miestenka. Zajímají vás další akční nabídky na mezinárodních linkách? Podívejte se na akční nabídky.

Kompletní ceník linky Praha – Brno – Bratislava a linky Praha – Brno – Maďarsko najdete v rezervačním systému.

Užite si žltý servis

Medzinárodné linky sú prevádzkované žltými autobusmi RegioJet v štýle Fun&Relax s nadštandardným servisom – dotykové obrazovky v každom sedadle (sledovanie filmov či seriálov, možnosť hrania elektronických hier, počúvanie hudby, sledovanie televízie, interaktívna obrazovka), prípojka do elektrickej siete 230 V, moderné klimatizované prostredie, teplé nápoje zadarmo a ďalšie občerstvenie na zakúpenie, noviny a časopisy zadarmo, pohodlné kožené sedadlá so stolíkom, WC je samozrejmosťou. O vaše pohodlie v priebehu cesty sa postará príjemný a ústretový personál.

Lístky zakúpite online, na predajných miestach RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich zmluvných predajcov.

Využite aj tieto doplnkové služby

Letenky Ubytovanie Poistenie Prenájom áut