Cestujte do Česka RegioJetom

Odpočinutých, plných energie a so skvelým servisom za nejlepšiu cenu vás dopravíme spojmi RegioJet zo Slovenska do všetkých kútov Čiech a Moravy alebo späť. Naše vlakové a autobusové spoje vás odvezú nielen z Bratislavy, Košíc či Žiliny, ale aj zo Zvolena, Žiaru nad Hronom, Trnavy a mnohých ďalších miest z celého Slovenska. Veríme, že si zo širokej ponuky spojov siete RegioJet vyberiete ten pravý presne pre vás.

NOVINKA: Cestujete z východného Slovenska?

Čaká vás ešte viac možností! V spolupráci s partnerskými autobusovými dopravcami sme odštartovali nové spojenie z viacerých východoslovenských miest. Vďaka novým autobusovým prípojom sa na východ Slovenska dostanete lepšie, častejšie a pohodlne – z Bratislavy, Prahy, Brna a ďalších miest na Slovensku a v Českej republike. Lístky na všetky trasy sú v predaji. Kúpite ich online, na predajných miestach RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich zmluvných predajcov.

mapa-autobusove-pripoje-vychodne-slovensko-sk

Autobusové prípoje nových partnerov vlakovej a autobusovej siete RegioJet vás spoja s mestami:

 • SAD Humenné: z Košíc do Prešova, Sečoviec, Vranova nad Topľou, Humenného, Sniny, Giraltoviec, Stropkova, Svidníka
 • SAD Prešov: z Kysaku do Bardejova, Raslavíc, Prešova
 • Bus Karpaty: z Popradu do Podolínca, Starej Ľubovne, Kežmarku, Spišskej Belej
 • Arriva Michalovce: z Košíc do Sečoviec, Michaloviec
 • eurobus: z Košíc do Sečoviec, Michaloviec

Podrobnosti o jednotlivých spojoch nájdete v cestovných poriadkoch.

Stiahnite si aktuálny leták vo formáte pdf s podrobnými informáciami o jednotlivých prípojoch.

Najlepšie spojenie z východného Slovenska:

 • hlavné spojenie preberajú vlaky siete RegioJet v spolupráci s partnerskými dopravcami SAD
 • autobusové prípoje nadväzujú na vlaky liniek Košice–Praha a Košice–Bratislava
 • lístky na celú trasu (aj s autobusovými prípojmi) si kúpite v našom online rezervačnom systéme
 • cestujúcim garantujeme zaistenie prípoja pri možnom meškaní
 • prestupnými miestami sú mestá Košice, Kysak a Poprad
 • dochádza k obmedzeniu počtu spojov na autobusovej linke Košice – Praha a k zrušeniu priameho autobusového spojenia Bardejov–Praha
 • k dispozícii je nové predajné miesto RegioJet na železničnej stanici v Prešove
 • novinkou je nákup lístkov na spoje RegioJet u našich partnerov na autobusových stanovištiach vo Vranove, Humennom, Prešove, Bardejove, Starej Ľubovni a Svidníku

Vyberte si z autobusových a vlakových spojov RegioJet ten váš

Do Prahy s Kreditovým lístkom už za 9,7 €

Kreditový lístok

Ak si chcete kúpiť lístky za čo najlepšie ceny, vytvorte si Kreditový lístok. Napríklad ešte dnes – registrácia je ZADARMO.

Vlaky RegioJet:

Vlakové linky vám okrem iného ponúknu lôžkové a ležadlové vozne. Pretože je vaša bezpečnosť pre nás prvoradá, je vo vlaku prítomná bezpečnostná služba. V čase nočného pokoja dohliadajú na vašu bezpečnosť stevardi. Na palube vlaku si od posádky môžete kúpiť zámku na batožinu za 1 €/30 Kč. Neprekáža, ak nebývate na trase vlaku. Využite nadväzujúce autobusy RegioJet – napr. z Brna, Frýdku-Místku alebo zo Zlína.

Autobusy RegioJet:

Autobusové linky sú obsluhované žltými autobusmi v štýle Fun&Relax s nadštandardným servisom – dotykové obrazovky v každom sedadle (sledovanie filmov či seriálov, možnosť hrania elektronických hier, počúvanie hudby, sledovanie televízie, interaktívna obrazovka), prípojka do elektrickej siete 230 V, moderné klimatizované prostredie, teplé nápoje zadarmo a ďalšie občerstvenie za poplatok, noviny a časopisy zadarmo, pohodlné kožené sedadlá so stolíkom, wc je samozrejmosťou. O vaše pohodlie  sa v priebehu cesty stará príjemný a ústretový personál.

Zadarmo na palubách vlakov a autobusov RegioJet:

Stevard/ka na palube  Noviny a časopisy ZADARMO  Teplé nápoje ZADARMO  WiFi pripojenie ZADARMODotyková obrazovka  Pohodlné kožené sedadlá    Zásuvka na 230V