Prevádzka vnútroštátnych liniek RegioJetu na území Slovenska a Česka

Vážení cestujúci,
v nadväznosti na opatrenia vlády Slovenskej a Českej republiky a ďalšie aspekty súčasnej situácie upraví dopravca RegioJet dočasne rozsah prevádzky svojich autobusových a vlakových spojov v rámci Slovenska a Česka.
RegioJet tak reaguje na zákaz cezhraničnej prevádzky vlakov a autobusov a súčasne na výrazné zníženie dopytu po cestovaní v súvislosti s vyhláseným stavom núdze na Slovensku a v Českej republike.

 • VNÚTROŠTÁTNE VLAKY REGIOJET
  Úpravy prevádzky vlakov sú v platnosti od soboty 14. 3. 2020 a trvajú zatiaľ do 13. 4. 2020.
  Cestujúci zo zrušených spojov majú nárok na bezplatné storno alebo prerezerváciu lístkov.
  Vzhľadom k zákazu cezhraničnej prevádzky medzi Českom a Slovenskom sú zrušeny všetky spoje na vnútroštátnych úsekoch na území SR.
 • VNÚTROŠTÁTNE AUTOBUSY REGIOJET
  Úpravy prevádzky autobusov sú v platnosti od pondelka 16. 3. 2020 a trvajú momentálne do 13. 4. 2020.
  Cestujúcim so zakúpenými cestovnými lístkami na spoje, ktoré boli zrušené, je vrátené cestovné. Pre prípadnú cestu odporúčame využiť najbližší spoj danej linky. Cestovné lístky si pohodlne zarezervujete v našom online predajnom systéme.

Prevádzka AUTOBUSOVÝCH spojov RegioJet – podrobné informácie

Mimoriadne opatrenie vo vlakoch RegioJet

V súvislosti so zabránením šírenia nového koronavírusu a v súlade s vládnymi opatreniami, aj naša spoločnosť zavádza ďalšie mimoriadne opatrenie. Žiadame vás, aby ste si pri cestovaní zakrývali svoj nos a ústa rúškou či respirátorom, šatkou alebo šálom. Ďakujeme za pochopenie.

Mimoriadne opatrenie v autobusoch RegioJet

Našou prioritou je zabezpečiť pre cestujúcich maximálne bezpečné cestovanie. Pre každého cestujúceho garantujeme susedné voľné miesto tak, aby bola dodržaná bezpečná vzdialenosť viac ako 1,77 m. Tiež vás prosíme, aby ste si pri cestovaní zakrývali svoj nos a ústa rúškou či respirátorom, šatkou alebo šálom. Ďakujeme za pochopenie.

Za všetky komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Po ukončení vládnych opatrení prevádzku v celej dopravnej sieti RegioJet opäť čo najskôr obnovíme.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím vlakov a autobusov RegioJetu