Hľadáme posily do tímu RegioJet

Meníme cestovanie na zážitok

Aktuálne pozície

Je nám líto, ale v tuto chvíli nemáme otevřenou žádnou pracovní pozici.

Prečo pracovať u nás?

PRÍSPEVOK NA STRAVOVANIE

PRÍSPEVOK NA STRAVOVANIE

Príspevok na stravovanie je v RegioJete samozrejmosťou. Máme pre vás pripravené elektronické stravovacie karty nabité na sumu zodpovedajúcu vašim odpracovaným zmenám.

BENEFITNÝ SYSTÉM & CAFETERIA

BENEFITNÝ SYSTÉM & CAFETERIA

Naši zamestnanci si svoje výhody spravujú sami cez internetovú aplikáciu, kde sa načítavajú body. Vďaka tomu si môžu podľa svojich preferencií zvoliť, za čo svoje body zamenia. Možno získať poukážky, ktoré je možné využiť v knihkupectvách či lekárňach, alebo svoje body previesť na Kreditový lístok a precestovať svet.

ZAMESTNANECKÉ ZĽAVY

ZAMESTNANECKÉ ZĽAVY

Všetci naši zamestnanci majú možnosť čerpať zľavy v širokom portfóliu našich výrobkov a služieb. Vďaka svojmu zamestnaniu môžete získať dovolenku alebo letenku za výhodnú cenu.

SILNÁ A STABILNÁ SPOLOČNOSŤ

SILNÁ A STABILNÁ SPOLOČNOSŤ

Byť naším zamestnancom znamená pracovať v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti plnej príležitostí na rozvoj. Nebojíme sa robiť veci inak a vďaka tomu sme boli už mnohokrát ocenení.

VZDELÁVACIE KURZY

PRÍLEŽITOSŤ NA SEBAREALIZÁCIU & ROZVOJ

Našim zamestnancom nechávame dostatok priestoru na sebarealizáciu a osobný rozvoj. Sme radi za každý podnet na zlepšenie procesov a iniciatívu našich zamestnancov. Naši zamestnanci sa tak môžu priamo podieľať na rozvoji celej firmy.

FIREMNÉ AKCIE

FIREMNÉ AKCIE

V priebehu roka sa s nami zabavite na firemných večierkoch. Medzi najobľúbenejšie a najväčšie nepochybne patrí ten vianočný.

PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU

PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU

Chceme, aby naši zamestnanci dostatočne oddychovali a mali dostatok energie na plnenie svojich pracovných úloh. Ďalšou samozrejmosťou je teda, aj zo zákona daný, príspevok na rekreáciu.

KARTA MULTISPORT

KARTA MULTISPORT

Ako je známe, šport vyplavuje endorfíny – hormóny dobrej nálady. Naši zamestnanci majú s kartou Multisport možnosť navštevovať rôzne športové a relaxačné zariadenia denne vo viac ako 500 mestách na Slovensku aj v Českej republike.

 

Máte otázky k práci v RegioJete?

P_banner_zavolajte

Slovo majiteľa

Inovujeme, budujeme, meníme.
Môže to byť aj vaša cesta.

RADIM JANČURA, MAJITEĽ

"Neustále rastieme, a preto často hľadáme nových kolegov, ktorí nám pomôžu robiť skvelé veci, ktoré budú naši zákazníci milovať.
Nájdite si svoje miesto v RegioJete aj vy."