Meníme cestovanie do Chorvátska!

Chorvátsko nočnými vlakmi

Vyberte si z ponuky cestovných lístkov tú, ktorá vám vyhovuje najviac. Môžete si užiť spánok a pohodlie v lôžku, rovnako ako zábavu počas cesty vo vozidle Astra. Pre cestujúcich, ktorí si chcú počas cesty oddýchnuť a rodiny s deťmi je potom určené tiché kupé v lôžkových vozňoch. Ceny lístkov sú vrátane garancie miesta a všetkých palubných služieb RegioJet - vrátane kávy zadarmo.

 

Miesto na sedenie vo vozni Astra alebo v kupé

Cestování ve vozech ASTRA

akciová cena 22 €

Miesto v lôžkovom kupé STANDARD

Lůžkové vozy RegioJet

akciová cena 30 €

Lístok do Rijeky a nadväzný autobus

Autobusy RegioJet

akciová cena od 30 €*

* Ak plánujete na území Chorvátska využiť nadväzné autobusy spoločnosti RegioJet, je nevyhnutné si na ne zakúpiť cestovný lístok zároveň s nákupom lístku na vlak. Dodatočné dokúpenie lístku na nadväzný autobus, prípadne zakúpenie samostatného lístku iba na nadväzný autobus, nie je možné.

 

VŠETKO ONLINE, JEDNODUCHO A NA PÁR KLIKNUTÍ! 

Večer nasadnete do vlaku, dáte pivko, vínko, obľúbené sushi, zákusky a ráno už pri mori! Jazdíme každý deň, stačí si len vybrať.

 

Dovolenka v Chorvátsku nikdy nebola tak pohodová a lacná ako teraz!

 

LÍSTKY

Rezervujte si lístok za 22 € alebo v prípade záujmu lôžkový vozeň za 30 €. Cestujete ako rodina? Využite akciu 3+1 zdarma a zarezervujte si rodinné kupé za 90 €.

UBYTOVANIE

Nemusíte rezervovať od soboty do soboty, jazdíme každý deň a ubytovatelia v Chorvátsku o tom vedia! Navštívte weby www.dovolena.cz, ubytovani.regiojet.cz, www.adriadatabanka.cz, www.airbnb.com.

POISTENIE

A potom už len poistenie. Pre občanov EÚ síce nie je povinné, ale aj tak ho doporučujeme.
Zariadite si ho ľahko na www.studentagency.cz.

 

Kde môžete nastúpiť na vlak RegioJet do Chorvátska?

Od 30. 6. do 10. 7 a od 1. 9. do 25. 9. odchádzajú spoje RegioJet 3x týždenne (vždy v utorok, piatok a nedeľu z ČR do chorvátskej Rijeky), od 11. 7 do 31. 8. odchádzajú spoje RegioJet každý deň. Ideálne pre vašu dovolenku, či už trvá týždeň, dva, desať dní alebo len predĺžený víkend.

Praha - Rijeka trasa

Rijeka - Praha trasa

 

Až 31 dovolenkových destinácií na chorvátskej riviére

 

Vlakom a nadväzujúcim autobusom z Rijeky sa s nami dostanete do 30 najlepších destinácií na chorvátskom pobreží Jadranu. Od Istrie až po Makarsku. Všade vás pohodlne a za najlepšie ceny dopraví RegioJet!

UPOZORNENIE: Ak cestujete do Puly, Umagu, Vodice, Gradacu, Splitu a ďalších chorvátskych letovísk v ponuke, rezervujete si prosím lístok pre celú trasu, zo Slovenska až do letoviska. NIE JE MOŽNÉ zakúpiť samostatný vlakový lístok iba do Rijeky a potom dokúpiť lístok na nadväzujúci autobus do konečné destinácie.

Mapa zastávok RegioJet Chorvátsko

Kam to bude? Nadväzné autobusy vás dopravia na konkrétne miesto vašej dovolenky

BUS 1    Rijeka ⇒ Opatija ⇒ Rabac ⇒ Medulin ⇒ Pula

BUS 2    Rijeka ⇒ Rovinj ⇒ Poreč ⇒ Novigrad ⇒ Umag

BUS 3    Rijeka ⇒ Malinska ⇒ Šilo ⇒ Vrbnik ⇒ Baška ⇒ Krk

BUS 4    Rijeka ⇒ Crikvenica ⇒ Novi Vinodolski ⇒ Zadar ⇒ Sukošan ⇒ Biograd ⇒ Pakoštane ⇒ Vodice

BUS 5    Rijeka ⇒ Šibenik ⇒ Primošten ⇒ Trogir ⇒ Split

BUS 6    Rijeka ⇒ Omiš ⇒ Brela ⇒ Baška Voda ⇒ Makarska ⇒ Podgora ⇒ Podaca ⇒ Gradac

 

Upozornenie pre cestujúcich:

 • Pred cestou sa prosím zoznámte s pravidlami pre vstup na chorvátske územie a vyplňte elektronický formulár. Po jeho odoslaní dostanete e-mailom Potvrdenie o ohlásení. Toto potvrdenie majte prosím so sebou k dispozícii, môže byť vyžiadané pri hraničnej kontrole. Pred cestou je potrebné mať zabezpečené aj ubytovanie a mať so sebou potvrdenie o rezervácii / voucher.
 • V nadväznosti na bezpečnostné opatrenia v jednotlivých štátoch vás upozorňujeme na povinnosť nosenia rúška počas prepravy vlakmi i autobusmi. Prosím nezabudnite si príslušné množstvo rúšok pre cestu tam aj späť.
 • Vlakmi RegioJet ani nadväzujúcimi autobusmi do/z Chorvátska nie je možné prevážať zvieratá. Výnimkou sú asistenčné psy.
 • Podrobné informácie ohľadom prepravy zvierat, batožiny a možnosti prepravy bicyklov a kočíkov nájdete v Prepravných podmienkach.
 • V prípade, že by sa cieľová destinácia v Chorvátsku ocitla na zozname miest, kde je pri návrate vyžadovaná karanténa alebo povinný test na COVID-19, ponúkne RegioJet možnosť bezplatného storna a vrátenie peňazí.

 

Zdieľajte svoje zážitky z Chorvatska s nami a vyhrajte voucher na ďalšie cesty!

 

RJ_banner_soutezREGIOJETLETO_7-2020_1140x243_4

 

Chcem súťažiť!

 

Potrebujete poradiť?

Pre riešenie vašich otázok a informácie o vašich lístkoch nám môžete napísať na e-mail chorvatsko@regiojet.cz.

Vaša dovolenka v Chorvátsku začína už na ceste vlakom RegioJet

Večer nastúpite, užijete si pohodlie na ceste, ktorá vás nebude stresovať a ráno sa prebudíte pohľadom na more. Nemusíte šoférovať, nebudete čakať v dlhých kolónach na hraniciach, môžete sa baviť s priateľmi, dať si počas cesty pivo a ďalší drink a doraziť oddýchnutí do vašej dovolenkovej destinácie v Chorvátsku.

 

 1. Ešte pred cestou si vyberiete a objednáte občerstvenie

Chceme, aby ste si cestu skutočne užili. Ešte pred cestou si budete môcť jednoducho objednať občerstvenie z našeho menu cez naše internetové stránky. My ho pre vás nachystáme a roznesieme po odjazde z vašej nástupnej stanice. Nápoje – napríklad pivo, víno alebo nealko si potom budete môcť objednať behom cesty a k tomu aj ďalšie drobné občerstvenie.

 

Pohodova cesta vlakom RegioJet

 1. Nastúpte do vlaku tam, kde to máte najbližšie

V podvečer pohodlne nastúpite do vlaku RegioJet v Prahe, Pardubiciach, Brne, Břeclavi alebo Bratislave. Pokiaľ vyrážate z Ostravy alebo iných miest, môžete jednoducho využiť nádväzné vlakové alebo autobusové spoje RegioJet do Prahy alebo do Brna.

 

Nástup do vlaku RegioJet

 1. Miesta pre jednotlivca alebo partiu priateľov či rodinu

Pokiaľ cestujete s rodinou alebo partiou priateľov - najpohodlnejšie sa vám bude spoločne cestovať v lôžkovom kupé pre skupiny, ktoré je len pre 1-4 cestujúcich a naviac s veľkými priestormi pre batožinu. Alebo si vyberte kupé so sedačkami, kde budete mať dostatok súkromia a priestoru. Po ceste sa môžete bez obmedzenia baviť, napríklad hrať karty a byť po celú dobu jazdy spolu, bez akéhokoľvek rušenia.

Pokiaľ cestujete vo dvojici alebo sami, , jazdu si môžete užiť tiež v lôžkovom kupé, alebo na pohodlnej sedačke s individuálnou obrazovkou pred vami vo voze Astra.

Cestujte s rodinou vlakom RegioJet

 1. Filmy, zábava, internet zadarmo pre vás

Desiatky filmov, pripojenie k wifi zadarmo, samostatné obrazovky v sedačkách alebo zábavný portál. To všetko máte k dispozícii behom cesty a aj keď nemôžete zaspať, cesta vám vďaka tomu rýchlo ubehne. Samozrejmosťou je tiež pripojenie k internetu zadarmo.

Vlaky RegioJet vám ponúknu najviac možností, ako pohodovo stráviť čas na ceste na vašu dovolenku v Chorvátsku.

Zábavný portál vo vlaku RegioJet

 1. Palubná kaviareň s kávou Illy zadarmo

Behom cesty navštívite naše kaviarenské okienko s ponukou kávy Illy a ďalšieho občerstvenia.

V ponuke bude cappucino, latté alebo skvelé espresso – samozrejme zadarmo a k tomu len za 10 Kč skvelé obľúbené koláče alebo niečo ďalšie pod zub.

 

Občerstvenie vo vlaku RegioJet

 1. Budíček, raňajky a hurá na pláž

Ráno vás včas zobudíme a ponúkneme kávu s drobnými raňajkami.

Potom vás už privíta krásny slnečný Jadran a nekonečná pohoda vašej dovolenky v Chorvátsku.

Na spiatočnej ceste sa na vás bude opäť tešiť náš usmievavý personál, ktorý sa o vás opäť postará na palube vlaku RegioJet pri ceste naspäť.

 

Servis vo vlaku RegioJet

Oddýchnite si behom cesty v lôžkových vozoch

 

Lôžkové vozne RegioJet

Pohodové cestovanie lôžkovými vozy RegioJet

RegioJet - Lôžkové vozne

 

Zabávajte sa v moderných vozoch ASTRA

 

Voz ASTRA vo vlaku RegioJet

Zábavný portál vo vlaku RegioJet

 

Servis vo vlaku RegioJet

RegioJet - Astra

 

Zábavný portál vo vlaku RegioJet

Cestovanie vo voze ASTRA

 

Prežite pohodovú cestu v kupé Standard

 

Cestujte s rodinou vlakom RegioJet

 

Kupé STANDARD vo vlaku RegioJet

 

Vlakom RegioJet s celou rodinou do Chorvátska

 Užite si svoju cestu na plno!