Cestovné poriadky

tisk

Vlaková linka: Praha – Brno – Bratislava/Vídeň/Žilina platný od 14. 6. 2020 do 12. 12. 2020

  RJ 1031 RJ 1031 RJ 1033 RJ 1035 RJ 1037 RJ 1041 RJ 1043 RJ 1045 RJ 1047 RJ 1049 RJ 1051
  7 1 2 3 4 5 6                  
 
18
15
   
16
11
   
12
13
12
Praha, hl.n.
|
5:20
9:20
13:20
16:20
7:20
11:20
15:20
17:20
18:20
20:20
Pardubice, hl. nádraží
|
6:14
6:15
10:14
10:15
14:14
14:15
17:14
17:15
8:14
8:15
12:14
12:15
16:14
16:15
18:14
18:15
19:14
19:15
21:11
21:12
Ústí n. Orlicí, nádraží
||||||||||
21:37
21:38
Svitavy, nádr.
|||||||||
19:56
19:57
21:57
21:58
Letovice, nádr.
||||||||||
22:17
Skalice nad Svitavou, nádr.
|||||||||
20:20
20:21
|
Blansko, nádr.
||||||||||
22:33
Adamov, nádr.
|||||||||
20:37
|
Brno, Židenice
|
7:42
11:42
15:42
18:42
9:42
13:42
17:42
19:42
20:49
22:50
Brno, hl. nádraží
7:48
7:46
7:48
11:46
11:48
15:46
15:48
18:46
18:48
9:46
9:48
13:46
13:48
17:46
17:48
19:46
19:48
20:53
22:54
Břeclav, nádraží
8:18
8:20
8:18
8:20
12:18
12:20
16:18
16:20
19:18
19:20
10:20
10:23
14:20
14:23
18:20
18:23
20:20
20:23
||
Viedeň, Simmering
9:15
9:17
9:15
9:17
13:15
13:17
17:15
17:17
20:15
20:17
||||||
Viedeň, Hbf
9:22
9:22
13:22
17:22
20:22
||||||
Bratislava, hl.st.
|||||
11:12
15:12
19:12
19:15
21:12
||
Trnava, žel.st.
|||||||
19:39
19:41
|||
Piešťany, žel. st.
|||||||
19:57
19:59
|||
Nové Mesto nad Váhom, žel. st.
|||||||
20:08
20:10
|||
Trenčín, žel.st.
|||||||
20:21
20:23
|||
Trenčianska Teplá, žel. st.
|||||||
20:29
20:31
|||
Púchov, žel. st.
|||||||
20:44
20:46
|||
Považská Bystrica, žel.st.
|||||||
21:02
21:04
|||
Žilina, žel. st.
|||||||
21:25
|||
  RJ 1030 RJ 1032 RJ 1034 RJ 1036 RJ 1040 RJ 1042 RJ 1044 RJ 1046 RJ 1048 RJ 1050
          1 2 3 4 5 6          
 
14
   
16
17
11
11
   
12
Žilina, žel. st.
|||||||
5:57
||
Považská Bystrica, žel.st.
||||||||||
Púchov, žel. st.
|||||||
6:33
6:36
||
Trenčianska Teplá, žel. st.
|||||||
6:50
6:52
||
Trenčín, žel.st.
|||||||
6:57
7:00
||
Nové Mesto nad Váhom, žel. st.
|||||||
7:11
7:14
||
Piešťany, žel. st.
|||||||
7:23
7:26
||
Trnava, žel.st.
|||||||
7:45
7:47
||
Bratislava, hl.st.
||||||
5:45
8:30
8:47
12:47
15:44
Viedeň, Hbf
6:39
10:39
14:39
18:39
||||||
Viedeň, Simmering
6:43
6:45
10:43
10:45
14:43
14:45
18:43
18:45
||||||
Břeclav, nádraží
7:36
7:38
11:36
11:38
15:36
15:38
19:36
19:38
||
6:34
6:37
9:36
9:38
13:36
13:38
16:34
16:37
Brno, hl. nádraží
8:07
8:09
12:07
12:09
16:07
16:09
20:07
20:09
5:03
6:09
7:07
7:09
10:07
10:09
14:07
14:09
17:07
17:09
Brno, Židenice
8:13
12:13
16:14
20:13
5:07
6:13
7:13
10:13
14:13
17:13
Adamov, nádr.
||||||||||
Blansko, nádr.
||||
5:25
|||||
Skalice nad Svitavou, nádr.
||||
5:35
5:36
|||||
Letovice, nádr.
||||
5:44
|||||
Svitavy, nádr.
||||
6:00
6:01
|||||
Ústí n. Orlicí, nádraží
||||
6:18
6:19
|||||
Pardubice, hl. nádraží
9:44
9:45
13:44
13:45
17:44
17:45
21:46
21:47
6:45
6:46
7:44
7:45
8:44
8:45
11:44
11:45
15:44
15:45
18:44
18:45
Praha, hl.n.
10:42
14:42
18:42
22:44
7:42
8:42
9:42
12:42
16:42
19:42

Vzdialenostná tabuľka

1Praha, hl.n. 0km0km0km0km0km|0km0km0km
2Pardubice 104km104km104km104km104km|104km104km104km
3Ústí n. Orlicí, nádraží ||||154km|154km154km|
4Svitavy 181km|||181km|181km181km|
5Letovice ||||208km|208km208km|
6Skalice nad Svitavou 217km|||||217km217km|
7Blansko ||||233km|233km233km|
8Adamov 240km|||||240km||
9Brno, Židenice 253km253km253km253km253km||253km253km
10Brno, hl. nádraží 254km254km254km254km254km0km254km254km254km
11Břeclav |314km314km314km|60km|||
16Viedeň, Simmering |401km|||147km|||
17Viedeň, Hbf |404km|||150km|||
18Bratislava, hl.st. ||396km396km|||||
19Trnava, žel.st. ||442km442km|||||
20Piešťany ||477km477km|||||
21Nové Mesto nad Váhom ||495km495km|||||
22Trenčín, žel.st. ||520km520km|||||
23Trenčianska Teplá ||528km528km|||||
24Púchov ||555km555km|||||
25Považská Bystrica, žel.st. ||567km||||||
26Žilina, žel. st. ||599km599km|||||

Časové kódy

11
nejde 25. 12. 2019, 1. 1. 2020
12
nejde 24. 12. 2019, 31. 12. 2019
13
nejde od 24. 12. 2019 do 31. 12. 2019
14
nejde 25. 12. 2019, 31. 12. 2019
15
ide tiež 29. 12. 2019, nejde od 24. 12. 2019 do 25. 12. 2019, 31. 12. 2019
16
nejde od 24. 12. 2019 do 26. 12. 2019, 31. 12. 2019
17
nejde od 24. 12. 2019 do 1. 1. 2020
18
nejde 29. 12. 2019

Symboly a ich významy

1
pondelok
2
utorok
3
streda
4
štvrtok
5
piatok
6
sobota
7
nedeľa