Cestovné poriadky

tisk

Autobusová linka: Praha – Brno – Bratislava – Budapešť – Budapešť letisko – Szeged – Nadlac – Arad – Temešvár platný od 1.9.2018 do 31.5.2019

    5
Praha, ÚAN Florenc
 
22:00
Brno, AN u hotelu Grand
 
0:30
Bratislava, Autobusová stanica Nivy
 
2:25
Budapešť, Kelenföld, Somogyi utca MHD stop
A
5:10
Budapešť, Ferenc Liszt Airport, T2
A
5:55
Szeged, Viztorony tér
A
8:00
Nadlak, Str.Nicolae Balcescu / Strada Abatorului
B
10:30
Arad, autogara Transdara
B
11:15
Temešvár, autogara AUTOTIM
B
12:10
    7
Temešvár, autogara AUTOTIM
B
9:00
Arad, autogara Transdara
B
10:05
Nadlak, Str.Nicolae Balcescu / Strada Abatorului
B
10:45
Szeged, Viztorony tér
A
11:10
Budapešť, Ferenc Liszt Airport, T2
A
13:15
Budapešť, Kelenföld, Somogyi utca MHD stop
A
13:50
Bratislava, Autobusová stanica Nivy
 
16:30
Brno, AN u hotelu Grand
 
18:30
Praha, ÚAN Florenc
 
21:00

Vzdialenostná tabuľka

1Praha, ÚAN Florenc 0km
2Brno, AN u hotelu Grand 209km
3Bratislava, Autobusová stanica Nivy 344km
4Budapešť, Kelenföld, Somogyi utca MHD stop A 550km
5Budapešť, Ferenc Liszt Airport, T2 A 567km
6Szeged A 750km
7Nadlak B 805km
8Arad B 857km
9Temešvár B 927km

Symboly a ich významy

5
piatok
7
nedeľa
A
V označených zástavkách nie je povolený nástup cestujúcich pre účely prepravy do ostatných rovnako označených zástavok spoja
B
V označených zástavkách nie je povolený nástup cestujúcich pre účely prepravy do ostatných rovnako označených zástavok spoja

Údaje

Vnitrostátní přeprava na území České republiky povolena. Vnitrostátní přeprava na území Slovenska, Maďarska a Rumunska není povolena.
International bus service with licensed intrastate transport in the Czech Republic. The interstate transport is not licensed in Slovakia, Hungary and Romania.
K provozování mezinárodní linkové osobní dopravy na této lince je rovněž oprávněna ORBIX, s.r.o., se sídlem Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město, v této době však nezabezpečuje žádný spoj.
The ORBIX, s.r.o. company, registered office Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město is also authorized to operate international regular passenger carriage on this line; however, it currently does not provide any coach service.
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech.
There is a valid tariff set by the carrier. The information about the tariff are published in busses.