Kreditový lístok

Moderný a jednoduchý spôsob cestovania autobusovými a vlakovými linkami RegioJet. Platí pre vnútroštátne a medzinárodné spoje.

 • Nakupovanie lístkov za najnižšie ceny.
 • Rezervovanie na www.regiojet.sk či pomocou sms, počet rezervácií na Kreditovom lístku je obmedzený len výškou kreditu.
 • Rušenie rezervácií zadarmo - platí na všetky české i slovenské vnútroštátne a vybrané medzinárodné spoje.
 • Prenosnosť – lístky za kreditové ceny si môžu kúpiť aj vaši príbuzní a známi – bez toho, aby ste vy sami museli cestovať.
 • Kreditový lístok je použiteľný pre celú dopravnú sieť autobusovej a vlakovej dopravy spoločnosti RegioJet.
 • Dobíjanie kreditu online jednoduchými spôsobmi či na predajných miestach RegioJet/STUDENT AGENCY.
 • Online hodnotenie servisu a služieb poskytovaných na palube autobusu či vlaku.
 • Zaujímavé zľavy u obchodných partnerov.
 

 

Ako si zriadiť Kreditový lístok?

Chcete ušetriť náklady na služobné cesty vašich zamestnancov? Pre firmy a ich zamestnancov je možné objednať Firemný Kreditový lístok na autobusy a vlaky RegioJet.

Ako si zriadiť Firemný Kreditový lístok?

Elektronický lístok

Nechce sa vám strácať čas nákupom lístka na predajnom mieste? Kúpte si Elektronický lístok. Ide o lístok, ktorý si kúpite online na www.regiojet.sk alebo cez mobilnú aplikáciu. Lístok je vystavený na konkrétnu trasu, dátum a čas. Zmenu/storno lístka je možné urobiť online, v mobilnej aplikácii alebo na predajných miestach, podľa podmienok pre storno a zmeny rezervácií uvedených na lístku.

Otvorený lístok

Neviete, kedy presne budete cestovať a chcete mať vopred kúpený kredit na váš lístok? Zadovážte si na danú trasu jeden alebo viac Otvorených lístkov. Ide o cestovné lístky kúpené na predajnom mieste, ktoré nie sú vystavené na konkrétnu trasu, dátum ani čas. Vykonávať a rušiť rezervácie môžete podľa podmienok konkrétnej rezervácie pomocou online rezervačného systému na www.regiojet.sk, cez mobilnú aplikáciu či pomocou SMS

Ako funguje Otvorený lístok?

Otvorený lístok je vopred zaplatený kredit na jedno použitie, ktorým uhradíte cenu lístka na vami požadovaný spoj. Na internetových stránkach www.regiojet.sk sa prihlásite vložením čísla uvedeného na lístku do okienka pre prihlásenie Otvoreného lístka a zarezervujete si vlakový či autobusový spoj. Rezervovať Otvorený lístok môžete až do 5 minút pred odchodom spoja! V prípade, že sa rozhodnete necestovať, môžete rezerváciu bezplatne zrušiť podľa podmienok konkrétnej rezervácie. Kredit máte tak k dispozícii pre ďalšiu rezerváciu. V prípade, že nevyužijete celý kredit, tak ho môžete použiť na ďalšie cesty, prípadne vám ho vyplatíme na predajných miestach po predložení originálu Otvoreného lístka.

Lístok na pevný dátum

Ide o cestovný lístok kúpený na predajnom mieste, ktorý je vystavený na konkrétnu trasu, dátum a čas. Zmenu rezervácie/storno tohto lístka môžete vykonať na predajnom mieste alebo na www.regiojet.sk, podľa podmienok pre storno a zmeny rezervácií uvedených na lístku.

FLEXI lístok

Pre všetky medzinárodné autobusové linky je FLEXI lístok základným cestovným.

Všeobecné podmienky FLEXI lístka:

 • Rezerváciu, zmenu alebo zrušenie rezervácie je možné urobiť online na www.regiojet.sk, pomocou mobilnej aplikácie, telefonicky na +420 222 222 221 alebo +421 2 2050 2020, prípadne osobne na predajných miestach.
 • Podmienky pre storno, prerezerváciu alebo zmenu mena nájdete v podmienkach konkrétneho lístka.
 • Lístok je spravidla vystavený na meno cestujúceho.
 • Pri nákupe či platbe lístka v autobuse sa vždy uplatňuje táto cena.
 • Platnosť spiatočného FLEXI lístka je 12 mesiacov od dátumu odchodu prvej cesty. Prvá cesta je vždy určená na konkrétny dátum. Spiatočný FLEXI lístok je k dispozícii len do vybraných destinácií a nie je možné ho zakúpiť v autobuse.

FLEXI lístok umožňuje využiť mnoho zliav:

Cestovný lístok zakúpený vo vlaku

Ceny môžu byť odlišné pri nákupe cestovného lístka v rezervačnom systéme na internete, na pobočkách RegioJet alebo STUDENT AGENCY a pri nákupe priamo vo vlaku. Cestovné lístky sa vo vlaku predávajú všeobecne za vyššie ceny. Odporúčame preto ich kúpu uskutočniť vopred, najlepšie prostredníctvom Kreditového lístka.

Cenu platnú pre kúpu vo vlaku pre konkrétny spoj a zastávku vám oznámia predajci na predajných miestach alebo sa informujte na našej nonstop infolinke +421 2 2050 2020. 

Ďalšie podrobnosti nájdete v aktuálne platnom cenníku.