Skupiny cestujú vlakom

Chcete sa vydať na výlet, potrebujete prepraviť účastníkov konferencie alebo by ste si radi prenajali celý vagón na vašu narodeninovú alebo firemnú párty? Sme pripravení vám prenajať celý vozeň na konferenciu či zasadanie počas cesty, prípadne na spoločenskú či tanečnú párty vo vlaku. Pre nás nie je nič problém, radi vám vyjdeme v ústrety a pripravíme servis na mieru pre vás. Máme riešenie aj na lacné a bezpečné cestovanie pre školské výlety alebo aj pre skupiny seniorov. Pre skupiny nad 25 osôb je možné zastaviť vlak nielen na zastávkach RegioJetu, ale aj na jednej z viac ako 90 zastávok (pozri nižšie) na trati Praha - Pardubice - Olomouc - Staré Město pri U.H./Ostrava - Žilina – Košice. Mimoriadnu zastávku je nutné objednať minimálne 3 dni pred plánovaným odchodom.

Servis pre firmy, školy, skupiny, seniorov

Cestujete na konferenciu, poriadate firemný teambuilding alebo pripravujete firemný večierok? Nechajte auto doma. Choďte naším vlakom a stmeľte váš kolektív už počas cesty. Catering vrátane nápojov vám radi zaistíme, alebo si ho môžete zaistiť sami. Naša práca je dopraviť vás z bodu A do bodu B, čo budete robiť počas cesty je len na vás, samozrejme, s  ohľadom na bezpečnosť a pohodlie ostatných cestujúcich v iných vozňoch. V každom vozni je k dispozícii stevard/stevardka. V cene cestovného je neobmedzené množstvo kávy ILLY (espresso, cappuccino, latté) a ceny ostatného občerstvenia sú za veľmi priaznivé ceny.

RegioJet si je vedomý nielen požiadaviek na najlepšiu cenu, ale predovšetkým na bezpečnosť pre vaše deti. Chápeme, že za zverené deti nesiete ako sprievod zodpovednosť práve vy, prípadne škola. Preto je RegioJet ideálna spoločnosť pre zaistenie Vašich bezpečných výletov.

 • Najnižšia cena
 • Stevardka v každom vozni
 • Základné občerstvenie v cene
 • Možnosť zastavenia v akejkoľvek zastávke na trati (od 25 osôb)

 

Rovnako ako pre firmy a školské skupiny sme pripravení vytvoriť ponuku pre skupiny dospelých a seniorov. RegioJet vám rovnako rád zaistí ubytovanie pre skupiny v štvorhviezdičkových hoteloch v Prahe za cenu už od 600 Kč za osobu a noc v dvojlôžkových izbách s raňajkami. Ceny sa odvíjajú od sezóny a aktuálnej ponuky.

Objednávka

Objednávku lístka či celého vozňa pre veľkú skupinu urobíte na emaile prodej@regiojet.cz. K úspešnému uskutočneniu objednávky je potrebné uviesť, či ide o jednosmernú alebo spiatočnú cestu, trasu, dátum, čas, počet osôb, požadovanú triedu (Standard, Relax, Business), meno, priezvisko, kontaktný email a telefón objednávateľa. S týmito informáciami odošlete email a v najbližšom čase vás budeme kontaktovať.

Doplňujúce informácie

 • Úhrada musí byť uskutočnená s platnosťou rezervácie (vždy v predstihu pred odjazdom), inak rezervácia miest vo vlaku automaticky zaniká
 • Možnosť vystaviť faktúru (pre skupiny nad 80 osôb)
 • Prevod alebo vklad na účet
 • Platba v  hotovosti na našom predajnom mieste
 • Platobná karta (možnosť úhrady na pobočke)

Cestu si, prosím, objednajte vopred, a to e-mailom na adrese prodej@regiojet.cz. Na základe objednávky vám RegioJet ponúkne najvýhodnejšiu cenu a rezervuje dané miesta. Spätne vám rezerváciu potvrdíme a oznámime čísla sedadiel, vozňov a cestovný poriadok spojov.

Minimálna cestovná vzdialenosť musí byť 150 km, minimálne jedna zastávka (nástupná alebo výstupná) musí byť pravidelne obsluhovaná RegioJetom, aby sme obmedzili maximálne jedno zastavenie mimo cestovného poriadku a teda garantovali cestu bez meškania.

České zastávky na trase Praha - Ostrava/Staré Město pri U.H. - Košice (zastávky mimo cestovného poriadku)

 • Praha hl.n., Praha-Libeň, Kolín, Kolín dílny, Starý Kolín, Záboří nad Labem, Týnec nad Labem, Kojice, Chvaletice, Řečany nad Labem, Lhota pod Přeloučí, Přelouč, Valy u Přelouče, Pardubice-Opočínek, Pardubice-Svítkov, Pardubice hl.n., Pardubice-Pardubičky, Pardubice-Černá za Bory, Kostěnice, Moravany, Uhersko, Sedlíšťka, Zámrsk, Dobříkov u Chocně, Sruby, Choceň, Brandýs nad Orlicí, Bezpráví, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí město, Dlouhá Třebová, Česká Třebová, Třebovice v  Čechách, Rudoltice v  Čechách, Luková u Rudoltic v  Čechách, Žichlínek, Krasíkov, Tatenice, Hoštejn, Lupěné, Zábřeh na Moravě, Lukavice na Moravě, Mohelnice, Moravičany, Červenka, Střeň, Štěpánov, Olomouc hl.n., Grygov, Brodek u Přerova, Rokytnice u Přerova, Prosenice, Osek nad Bečvou, Lipník nad Bečvou, Drahotuše, Hranice na Moravě, Bělotín, Polom, Jeseník nad Odrou, Suchdol nad Odrou, Hladké Životice, Studénka, Jistebník, Polanka nad Odrou, Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Ostrava-Stodolní, Ostrava-Kunčičky, Ostrava-Kunčice, Ostrava-Bartovice, Šenov, Havířov, Havířov-Suchá, Horní Suchá, Albrechtice u Českého Těšína, Chotěbuz, Český Těšín, Ropice zastávka, Třinec-Konská, Třinec (Trzyniec), Vendryně, Bystřice, Hrádek, Návsí, Bocanovice, Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova zastávka
   

Slovenské zastávky na trase Praha - Ostrava/Staré Město - Košice  a  Bratislava - Košice (zastávky mimo cestovnéhoi poriadku)

 • Svrčinovec zastávka, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Bratislava-Vinohrady, Bratislava-Rača, Svätý Jur, Pezinok zast., Pezinok, Šenkvice, Báhoň, Cífer, Trnava, Brestovany, Leopoldov, Madunice, Veľké Kostoľany, Drahovce zast., Piešťany, Horná Streda, Brunovce, Považany, Nové Mesto n.Váhom, Trenčianske Bohuslavice, Melčice, Kostolná-Záriečie, Zlatovce, Trenčín, Opatová n. Váhom, Trenčianska Teplá, Dubnica n. Váhom, Ilava, Košeca, Ladce, Beluša, Dolné Kočkovce, Púchov, Nosice, Milochov, Považská Bystrica, Považská Teplá, Plevník-Drienové, Predmier, Bytča, Dolný Hričov, Horný Hričov, Teplička nad Váhom, Varín, Strečno, Vrútky nákl.st., Sučany, Turany, Krpeľany, Šútovo, Kraľovany, Stankovany, Ľubochňa, Švošov, Hrboltová, Ružomberok-Rybárpole, Lisková zastávka, Liptovská Teplá, Liptovské Vlachy, Okoličné, Podtureň, Liptovský Hrádok, Kráľova Lehota, Východná, Važec, Štrba zast., Lučivná, Svit, Gánovce, Spišský Štiavnik, Vydrník, Letanovce, Spišské Tomášovce, Smižany, Spišská Nová Ves, Teplička n. Hornádom, Markušovce, Matejovce n. Hornádom, Chrasť n. Hornádom, Vítkovce, Olcnava, Spišské Vlachy, Krompachy, Richnava, Kluknava, Margecany, Margecany zast., Ružín, Malá Lodina, Veľká Lodina, Trebejov, Kostoľany n. Hornádom, Ťahanovce