Skupiny cestujúce vlakom

Chcete sa vydať na výlet, potrebujete prepraviť účastníkov konferencie alebo by ste si radi prenajali celý vagón na vašu narodeninovú alebo firemnú párty? Sme pripravení vám prenajať celý vozeň na konferenciu či zasadanie počas cesty, prípadne na spoločenskú párty vo vlaku. Pre nás nie je nič problém, radi vám vyjdeme v ústrety a pripravíme servis na mieru pre vás. Máme riešenie aj na lacné a bezpečné cestovanie pre školské výlety alebo aj pre skupiny seniorov. Skupinové rezervácie vytvárame od minimálneho počtu 15 osôb a vyššie.
Pre skupiny nad 25 osôb je možné zastaviť vlak nielen na zastávkach RegioJetu, ale aj na jednej z viac ako 90 zastávok (pozri nižšie) na trati Praha - Pardubice - Olomouc - Ostrava - Žilina – Košice. Mimoriadnu zastávku je nutné objednať minimálne 3 dni pred plánovaným odchodom.

Servis pre firmy, školy, skupiny, seniorov

Cestujete na konferenciu, organizujete firemný teambuilding alebo pripravujete firemný večierok? Nechajte auto doma. Choďte naším vlakom a stmelte váš kolektív už počas cesty. Catering vrátane nápojov vám radi zaistíme, prípadne si ho môžete zaistiť sami. Naša práca je dopraviť vás z bodu A do bodu B, čo budete robiť počas cesty je len na vás, samozrejme, s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie ostatných cestujúcich v iných vozňoch. V každom vozni je k dispozícii stevard/stevardka. V cene cestovného je neobmedzené množstvo kávy ILLY (espresso, cappuccino, latté) a ceny ostatného občerstvenia sú za veľmi priaznivé ceny.

RegioJet si je vedomý nielen požiadaviek na najlepšiu cenu, ale predovšetkým na bezpečnosť pre vaše deti. Chápeme, že za zverené deti nesiete ako sprievod zodpovednosť práve vy, prípadne škola. Preto je RegioJet ideálna spoločnosť pre zaistenie Vašich bezpečných výletov.

 • Najnižšia cena
 • Stevardka v každom vozni
 • Základné občerstvenie v cene
 • Možnosť zastavenia v akejkoľvek zastávke na trati (od 25 osôb)

Rovnako ako pre firmy a školské skupiny sme pripravení vytvoriť ponuku pre skupiny dospelých a seniorov. RegioJet vám rovnako rád zaistí ubytovanie pre skupiny v štvorhviezdičkových hoteloch v Prahe za cenu už od 600 Kč za osobu a noc v dvojlôžkových izbách s raňajkami. Ceny sa odvíjajú od sezóny a aktuálnej ponuky.

Objednávka

Objednávku lístka či celého vozňa pre veľkú skupinu urobíte na emaile skupiny@regiojet.cz. K úspešnému uskutočneniu objednávky je potrebné uviesť či ide o jednosmernú alebo spiatočnú cestu, trasu, dátum, čas, počet osôb, požadovanú triedu (Standard, Relax, Business), meno, priezvisko, kontaktný email a telefón objednávateľa. S týmito informáciami odošlete email a v najbližšom čase vás budeme kontaktovať.

Doplňujúce informácie

 • Úhrada musí byť uskutočnená s platnosťou rezervácie (vždy v predstihu pred odjazdom), inak rezervácia miest vo vlaku automaticky zaniká
 • Možnosť vystaviť faktúru (pre skupiny nad 80 osôb)
 • Prevod alebo vklad na účet
 • Platba v  hotovosti na našom predajnom mieste
 • Platobná karta (možnosť úhrady na pobočke)

Cestu si, prosím, objednajte vopred, a to e-mailom na adrese skupiny@regiojet.cz Na základe objednávky vám RegioJet ponúkne najvýhodnejšiu cenu a rezervuje dané miesta. Spätne vám rezerváciu potvrdíme a oznámime čísla sedadiel, vozňov a cestovný poriadok spojov.

Minimálna cestovná vzdialenosť musí byť 150 km, minimálne jedna zastávka (nástupná alebo výstupná) musí byť pravidelne obsluhovaná RegioJetom, aby sme obmedzili maximálne jedno zastavenie mimo cestovného poriadku a teda garantovali cestu bez meškania.

České zastávky na trase Praha - Ostrava - Košice a Bratislava – Brno – Praha (zastávky mimo cestovného poriadku)

 • Adamov, Adamov zastávka, Albrechtice u Českého Těšína, Babice nad Svitavou, Bělotín, Bezpráví, Bílovice nad Svitavou, Blansko, Blansko město, Bocanovice, Brandýs nad Orlicí, Brno hl. n., Brno-Horní Heršpice, Brno-Židenice, Brodek u Přerova, Břeclav, Břest, Březová nad Svitavou, Březová nad Svitavou-Dlouhá, Bystřice, Bzenec přívoz, Červenka, Česká Třebová, Český Těšín, Dlouhá Třebová, Dobříkov u Chocně, Dolní Lhota, Doubravice nad Svitavou, Drahotuše, Grygov, Havířov, Havířov, Suchá, Hladké Životice, Hodonín, Horní Moštěnice, Horní Suchá, Hoštejn, Hradec nad Svitavou, Hrádek, Hranice na Moravě, Hrušky zastávka, Hrušovany u Brna, Hulín, Hutěnovice, Choceň, Chotěbuz, Chvaletice, Jeseník nad Odrou, Jistebník, Kojice, Kolín, Kolín dílny, Kostelany nad Moravou, Kostěnice, Krasíkov, Ladná, Letovice, Letovice zastávka, Lhota pod Přeloučí, Lipník nad Bečvou, Lukavice na Moravě, Luková u Rudoltic v Čechách, Lupěné, Lužice, Modřice, Mohelnice ,Moravany, Moravičany Moravská Chrastová, Moravská Nová Ves, Moravský Písek, Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova zastávka, Napajedla, Návsí, Nedakonice, Olomouc hl.n., Opatov, Osek nad Bečvou, Ostrava hl.n., Ostrava-Bartovice, Ostrava-Kunčice, Ostrava-Kunčičky, Ostrava-Stodolní, Ostrava-Svinov, Otrokovice, Pardubice hl.n., Pardubice-Černá za Bory, Pardubice-Opočínek, Pardubice-Pardubičky, Pardubice-Svítkov, Podivín, Polanka nad Odrou, Polom, Popice, Popovice u Rajhradu, Pouzdřany, Praha hl.n., Praha-Libeň, Prosenice, Přelouč, Přerov, Rájec-Jestřebí, Rajhrad, Rakvice, Rohatec, Rohatec zastávka, Rokytnice u Přerova, Ropice zastávka, Rozhraní, Rudoltice v Čechách, Řečany nad Labem, Říkovice, Sedlíšťka, Semanín, Skalice nad Svitavou, Spytihněv, Sruby, Starý Kolín, Střeň, Studénka, Suchdol nad Odrou, Svitávka, Svitavy, Svitavy-Lačnov, Svitavy-Lány, Šakvice, Šenov, Štěpánov, Tatenice, Tlumačov, Třebovice v Čechách, Třinec (Trzyniec), Třinec-Konská, Týnec nad Labem, Uhersko, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí město, Valy u Přelouče, Vendryně, Vojkovice nad Svratkou, Vranovice, Záboří nad Labem, Zábřeh na Moravě, Záhlinice, Zaječí, Zámrsk, Zboňek, Žabčice, Žichlínek
   

Slovenské zastávky na trase Praha - Ostrava - Košice a Bratislava – Brno – Praha (zastávky mimo cestovnéhoi poriadku)

 • Bratislava hl. st., Bratislava-Lamač, Bratislava-Železná studienka, Brodské, Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Gánovce, Hrboltová, Chrasť n.Hornádom, Kluknava, Kostoľany n.Hornádom, Kráľova Lehota, Kraľovany, Krompachy, Krpeľany, Kúty, Lanžhot, Letanovce, Liptovská Teplá, Liptovské Vlachy, Liptovský Hrádok, Lisková zastávka, Ľubochňa, Lučivná, Malá Lodina, Malacky, Margecany, Margecany zast., Markušovce, Matejovce n.Hornádom, Moravský Svätý Ján, Okoličné, Olcnava, Plavecký Štvrtok, Podtureň, Richnava, Ružín, Ružomberok-Rybárpole, Sekule, Smižany, Spišská Nová Ves, Spišské Tomášovce, Spišské Vlachy, Spišský Štiavnik, Stankovany, Strečno, Sučany, Svit, Štrba zast., Šútovo, Švošov, Ťahanovce, Teplička n.Hornádom, Teplička nad Váhom, Trebejov, Turany, Varín, Važec, Veľká Lodina, Veľké Leváre, Vítkovce, Vrútky nákl.st., Vydrník, Východná, Závod, Zohor