Skupiny cestujúce vlakom

Chcete sa vydať na výlet, potrebujete prepraviť účastníkov konferencie alebo by ste si radi prenajali celý vagón na vašu narodeninovú alebo firemnú párty? Sme pripravení vám prenajať celý vozeň na konferenciu či zasadanie počas cesty, prípadne na spoločenskú párty vo vlaku. Radi vám vyhovieme v rámci našich možností a urobíme všetko pre to, aby sme splnili vaše želania. Máme riešenie aj na lacné a bezpečné cestovanie pre školské výlety alebo aj pre skupiny seniorov. Skupinové rezervácie vytvárame od minimálneho počtu 10 osôb a vyššie.
Pre skupiny nad 25 osôb je možné zastaviť vlak nielen na zastávkach RegioJetu, ale aj na jednej z viac ako 150 mimoriadnych zastávok na tratiach jednotlivých vlakových liniek RegioJetu, a to na území celej Českej i Slovenskej republiky. Mimoriadnu zastávku je nutné objednať minimálne 10 dní pred plánovaným odchodom, a nesmú tomu brániť žiadne prevádzkové dôvody. Poplatok za mimoriadnu zastávku je 1 000 Kč.

Servis pre firmy, školy, skupiny, seniorov

Cestujete na konferenciu, organizujete firemný teambuilding alebo pripravujete firemný večierok? Nechajte auto doma. Choďte naším vlakom a stmelte váš kolektív už počas cesty. Catering vrátane nápojov vám radi zaistíme, prípadne si ho môžete zaistiť sami. Naša práca je dopraviť vás z bodu A do bodu B, čo budete robiť počas cesty je len na vás, samozrejme, s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie ostatných cestujúcich v iných vozňoch. V každom vozni je k dispozícii stevard/stevardka. V cene cestovného je neobmedzené množstvo kávy ILLY (espresso, cappuccino, latté) a ceny ostatného občerstvenia sú za veľmi priaznivé ceny.

RegioJet si je vedomý nielen požiadaviek na najlepšiu cenu, ale predovšetkým na bezpečnosť pre vaše deti. Chápeme, že za zverené deti nesiete ako sprievod zodpovednosť práve vy, prípadne škola. Preto je RegioJet ideálna spoločnosť pre zaistenie Vašich bezpečných výletov.

  • Najnižšia cena
  • Stevardka v každom vlaku
  • Základné občerstvenie v cene
  • Možnosť zastavenia v akejkoľvek zastávke na trati (od 25 osôb)

Rovnako ako pre firmy a školské skupiny sme pripravení vytvoriť ponuku pre skupiny dospelých a seniorov.

Objednávka

Objednávku lístka či celého vozňa pre veľkú skupinu urobíte na e-maile skupiny@regiojet.cz. K úspešnému uskutočneniu objednávky je potrebné uviesť či ide o jednosmernú alebo spiatočnú cestu, trasu, dátum, čas, počet osôb, požadovanú triedu (Low cost, Standard, Relax, Business vo vlakoch kategórie RJ a Low cost (2. tr.), Standard (2. tr.), Business (1. tr.) vo vlakoch kategórie R), meno, priezvisko, kontaktný email a telefón objednávateľa. S týmito informáciami odošlete email a v najbližšom čase vás budeme kontaktovať.

Doplňujúce informácie

Cestu si, prosím, objednajte vopred (min. 1 týždeň pred odchodom), a to e-mailom na adrese skupiny@regiojet.cz Na základe objednávky vám RegioJet ponúkne najvýhodnejšiu cenu a rezervuje dané miesta. Spätne vám rezerváciu potvrdíme a oznámime čísla sedadiel, vozňov a cestovný poriadok spojov.

  • Úhrada musí byť uskutočnená s platnosťou rezervácie (vždy v predstihu pred odjazdom), inak rezervácia miest vo vlaku automaticky zaniká
  • Možnosť vystaviť faktúru
  • Prevod alebo vklad na účet
  • Platba v  hotovosti na našom predajnom mieste
  • Platobná karta

Minimálna cestovná vzdialenosť musí byť 150 km, minimálne jedna zastávka (nástupná alebo výstupná) musí byť pravidelne obsluhovaná RegioJetom, aby sme obmedzili maximálne jedno zastavenie mimo cestovného poriadku a teda garantovali cestu bez meškania.