Najlacnejšie autobusové lístky do Budapešti, Prahy či Krakova

Najlacnejšie autobusové lístky do Budapešti, Prahy či Krakova

Chcete s nami cestovať čo najlacnejšie zo Slovenska do Česka, Maďarska alebo do Poľska? Využite lístky v tarife Špeciál a cestujte do Prahy až 8× denne od 10 EUR, do Budapešti až 5× denne od 8 EUR či Krakova až 7× týždenne od 15,6 EUR! Počet miest za Špeciál cenu je obmedzený – odporúčame lístok rezervovať čo najskôr.

Trasa (tam/späť) jednosmerný cestovný lístok v tarife Špeciál
Bratislava–Praha už od 11,9 EUR / 299 CZK
Bratislava–Budapešť už od 6,5 EUR / 2000 HUF
Vrútky/Čadca/Žilina/Martin – Krakov už od 12,8 EUR
Pozrite sa na cestovné poriadky všetkých liniek. Zaujímajú vás ďalšie akciové ponuky na medzinárodných linkách? Pozrite sa do akciové ponuky.

 

Užite si žltý servis

Medzinárodné linky sú prevádzkované žltými autobusmi RegioJet v štýle Fun&Relax s nadštandardným servisom – dotykové obrazovky v každom sedadle (sledovanie filmov či seriálov, možnosť hrania elektronických hier, počúvanie hudby, sledovanie televízie, interaktívna obrazovka), prípojka do elektrickej siete 230 V, moderné klimatizované prostredie, teplé nápoje zadarmo a ďalšie občerstvenie na zakúpenie, noviny a časopisy zadarmo, pohodlné kožené sedadlá so stolíkom, WC je samozrejmosťou. O vaše pohodlie v priebehu cesty sa postará príjemný a ústretový personál.

Lístky zakúpite online, na predajných miestach RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich zmluvných predajcov.

Využite aj tieto doplnkové služby

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-01banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-02banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-03banner-ubytovani-pojisteni-letenky-sk-04